Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy végre békén hagyjon/lekopjon?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó , hogy tavaly nyáron ismerkedni kezdtem egy fiúval.. Végül nem, lett belőle semmi , úgy éreztem ami nem megy nem kell erőltetni. És nem értsetek félre egyáltalán nem vagyok az a nagy pasizós fajta , az meg még távolabb áll tőlem hogy én bárkit is hülyíteni , kihasználni akarnék !Azt itt a probléma,hogy a fiú azóta is szerelmes belém... Folyamatosan a nyakamon lóg...Ahol csak lehet...Telefonon hív, szünetekbe meg keres, reggel mikor suliba megyek már vár, folyton találkozni akar...Egy iskolába járunk azt még hozzáteszem.Megmondtam neki kb, már vagy 100szor , a lehető legszebb legkedvesebb módon hogy ez nem fog menni, SEMMIKÉPP... Kezd betelni nálam a pohár, hogy folyton toleráns voltam , egyszerűen az agyamra megy , főleg az idétlen gyerekes dolgaival.(amúgy semmi de semmi értelmes dologról nem lehet beszélgetni vele, az a : ,,húúú de jól bebasztam hétvégén és akkor most leírhatatlanul menő vagyok' típus...Mostanába kezdenek előjönni ezek a kissé érzelmi zsarolásos : ,,miattad piálok és miattad öngyilkos akarok lenni '' dolgok .. :/ nagyon nagyon nagyon kevés választ el attól hogy egyszerűen elküldjem a gyereket a halál f*szára...ez az egyik érzés bennem a másik meg az hogy mégsem akarom semmiképp sem megbántani :(... Szerintetek..?
2012. febr. 29. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
15...:)
2012. febr. 29. 20:37
 3/17 anonim ***** válasza:
bekaptad neki?
2012. febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél bunkó mint, hogy kételyek közt hagyd. Lehet kicsit nehéz a felfogása, és csak abból ért ha bunkó vagy :)
2012. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen miattad iszom (Junkies forever:D) dumákat, és minden mást, amit ő mond, engedd el a füled mellett. De tényleg. Vár a suli előtt, rá se nézz csak kerüld ki. Odajön hozád beszélgetni, rá se nézz csak tedd tovább a dolgodat. Nem szoktam ilyen tanácsokat osztogatni, mert fiúként tudom milyen szar érzés, ha közönnyel próbálnak lekoptatni. De Te már elégszer elmondtad neki az érzéseidet, szóval itt az ideje bekeményíteni:D
2012. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, remélem csak provokálni akarsz , de nem jött össze a válaszom egyértelműen : NEM.
2012. febr. 29. 20:42
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos voltam már olyan helyzetbe mint ő,és egyenlőre nincs szívem ilyen fajta módon lekoptatni őt... :/
2012. febr. 29. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:
mondd neki: csinálj úgy, mint a festék és kopj le
2012. febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedvesen nem mondhatod el egy nyomulós fajta pincsinek, küld el a p*csába, esetleg ha vannak fiú barátaid, koptassák le.
2012. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek. Annyit se reagálj a próbálkozásaira, hogy elküldöd az anyjába.
2012. febr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!