Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre békén hagyjon? Egyszerűen megőrülök tőle.

Figyelt kérdés
Egy évig voltam szerelmes egy nálam 3 évvel idősebb srácba. ( Nevezzük R-nek ) Egy három felvonásos, komoly darabban játszottunk szerelmespárt, így ismerkedtünk meg. Ő folyton piszkált, a társaságomat, és a félreérthetetlen fizikai kontaktust kereste, bókolt, miközben barátnője volt. Sosem lehetett vele semmit megbeszélni, mindig lelépett, mikor komolyabbra fordult volna a helyzet, egyszóval hülyített. Én túlléptem rajta, barátom van egy hónapja, akibe nem tagadhatom, hogy fülig szerelmes vagyok. R viszont mostanában már megint teljesen rám van akaszkodva. Egész szeptemberben nem szóltam hozzá, amikoris jött egy "bocsánatkérő" levéllel, melyben kifejtette, hogy együtt csesztük el a "barátságunkat", ő ezt sajnálja, és szeretné, ha újra kommunikálnánk. Rábólintottam a dologra, bár nem repestem az ötlettől, és nem is értettem egyet azzal, hogy ki is rontotta el mindent, de a gesztust díjazva megbocsátottam. Nem beszélünk azóta sem többet, csak mindig odajön hozzám, és ugyanúgy heccel, de nem veszi észre, hogy én erre már nem vagyok vevő. Múltkor azzal jött elő, hogy neki már a negyedik ember mondta, hogy belé voltam zúgva, és hogy szeretné, ha tudnám, hogy ez megmelengette a szívét, mert éppen depis volt, és rendkívül aranyosnak találja. Nem értem, mire föl van ekkora pofája, de nekem marhára elegem van belőle... Ha elküldöm, úgyis jönni fog. Eddig hívtam, nem akart jönni... Nekem herótom van az önelégült szónoklataiból, a viselkedéséből, a stílusából. A barátom szerint nem kéne vele foglalkozzak, de nem tudom lerázni, nem veszi a lapot, ennél egyértelműbb már nem tudok lenni...
2012. nov. 12. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégis foglalkozol vele.Ha még egyszer odamegy mond meg neki hogy hagyjon békén nem érdekel stb.Aztán ne kommunikálj vele ne figyelj rá tekintsd levegőnek.Akármit mond csinál


Egy idő után úgy is ráun.Csak tarts ki és kész.Azért csinálja mert látja hogy felhúz vele ..

2012. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért piszkál,mert látja,hogy tud.Viszont ha fel sem veszed a dolgot,egy idő után megunja és odébbáll.Ismerem ezt a nagyképű,fölényes típust,de hidd el,az ő önbizalmuk is letörik,ha következetesen sz@rba se nézed az ilyeneket.Venni fogja a lapot a csávó.
2012. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!