Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú nem tudja eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú nem tudja eldönteni mit akar. Mit tegyek, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Folyamatos ellentétekbe ütközök. Az a probléma hogy ellentétesen cselekszik - állandóan...

Visszavesz egy hetes kommunikáció-hiány után msn-re, ma közli hogy amíg nem voltam semmi nem volt bonyolult. Összeiratja velem hogyan legyek jó, és hordozgassak róla cetlit - de kikészül, ha azt mondom most mindig velem van picit. Ijedtében felhív amikor megálmodja a halálomat... de kicsivel később ő ellenzi az érzelmeket a legjobban.. .Boldoggá akar tenni, de ha a pozitivitásomról írok neki, vagy szeretetteljes hangulatban vagyok, az már nem tetszős. Segíteni és támogatni igyekszik ebben-abban, de ha ezt a mindennapjaimban lelkileg sikerül megélnem kiborul.

azt mondja ölelne, meg képzeljem azt hogy ő a takaróm; de kiborul ha azt mondom, néha mikor lefekszek aludni úgy képzelem velem van. És még sorolhatnám...

Ő adta/adja folyamatosan alám a lovat olyan érzéseket kelt "fontos vagy, lelki öleléseket ad, olyan érzést kelt mintha megfogná a kezem", érzelmileg túlfűtött dolgokkal halmozott el, aminek hatásáát mai napig tartogatom magamba, hiszen elhitette velem hogy ez és így helyes!... Mégis ő van a legjobban felháborodva - azt mondja megrémisztem -, ha boldog és szeretettel teli akarok lenni, illetve vagyok. Én így élem meg ha szeretek valakit.... nem tudom másképp megélni... és ő érezteti velem folyamatosan, amiket már az előbb írtam...


Nem vagyunk párkapcsolatban, vagy szerelmi kapcsolatban (csak nagyon sokat adtunk egymásnak), de nem tudtam hova máshova írni ezt. Köszönöm.


2012. aug. 17. 16:50
 1/7 poiu ***** válasza:
Bármi lehet. Én azt tartom valószínűnek, hogy szeret, de képtelen elkötelezni magát. Kisfiú.
2012. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Réti bubuzér ***** válasza:
Nem egy lányról írtál véletlen? Mert ha nem, akkor enyhén szólva buz1gyanús a srác, férfiak így nem viselkednek. Vagy büdös a szád, de jó a melled. Bármi lehet.
2012. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezelőtt nagyonis szeretetteljes és intenzíven érzelmes kapcsolatban volt (Sz-É-I-É-K. = SZERETETTELJES ÉS INTENZÍVEN ÉRZELMES KAPCSOLAT) (Ezért nem tudtam milyen kategóriába tenni)

...ő volt az ölelkezésre legjobban vágyódó srác akit ismertem. Nem volt kérdés hogy most szerelmesek vagyunk e, vagy mennyire szeretjük egymást, elég volt tudni hogy szeretet van, nem volt túlbonyolítva.

De aztán elkezdte úgy túlbonyolítani, belerondított, és előkerültek a fölösleges, értelmetlen "szeretlek DE" "fontos vagy DE" mondatok és ez a kettősség...

2012. aug. 17. 17:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiúról van szó.
2012. aug. 17. 17:07
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez nagyon fáj most. :(

Pontosan az, hogy nem tudom mit érez, mit szeretne, hogy közelítsek felé.

2012. aug. 17. 18:07
 6/7 poiu ***** válasza:
Ahogy viselkedsz, abban benne van az ásó-kapa-nagyharang víziója. Vagy nem szeret eléggé, hogy elkötelezze magát, vagy szeret, de nem képes elkötelezni magát (mert pl. anyukáról még nem tudott leválni). Ha ez igaz, akkor nincs sok választásod: vagy visszafogod magad és lazábban folytatjátok, vagy megmondod neki, hogy ásó-kapa stb.
2012. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom valamit elkezdett érezni irántad, és ettől megijedhetett. Lehet, hogy az előző kapcsolatában csalódott, összetört a szíve..és fél ismét belekezdeni egy viszonyba, mert nem akar megint csalódni.

Szerintem ne fojtsd meg, éreztesd vele finoman, hogy te ott vagy mellette mindig, az a lényeg, hogy ne érezze kényszernek a kapcsolatot. Ha keresed nem kell rögtön az érzelmeidet rázúdítani. Csak vegyétek lazán, és majd szépen kialakul, hogy mi lesz belőletek:)

2012. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!