Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Pár hete egyik barátom barátnőjével úgy alakult hogy ketten voltunk, és magam se tudom hogy, de egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy csókolózunk. Miután felismertük a helyzetet, abbahagytuk, de ami megtörtént, megtörtént. Úgy egyeztünk meg, hogy nem mondjuk el senkinek. De ő elmondta a barátjának, hogy smárolt egy sráccal, de azt nem , hogy velem, hanem ködösített. Emiatt mentek nemrég szét. És én úgy érzem megérdemelném hogy agy péklapáttal verjen agyon. Azon gondolkodok, elmondjam-e neki. A helyzetükön nem hinném, hogy javítana, viszont látok rá esélyt, hogy a barátságunknak ott lenne vége. De ha az ő szemével nézem a dolgokat: kellene-e olyan barát neki, mint amilyen most én voltam/vagyok?

Szóval, szerintetek elmondjam, vagy ne?


2012. nov. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Minek? A barátnője megcsalta tehát tuti nem érzi túl jól magát. Most még veszítsen el egy barátot is? Ettől tuti nem lenne jobb neki. Azért ne szenvedjen, hogy te enyhíthess a bűntudatodon. Felejtsd el, lépj túl rajta és többet ne kövesd el!
2012. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az tény hogy tisztességes lenne ha elmondanád neki, de szerintem beszélj előtte a lánnyal erről a dologról, mert lehet hogy ez a dolog őt is érintené, lehet hogy szakítottak az igaz, de szerintem neked nem hiányzik az hogy a fejéhez vágja a dolgokat. Én a helyedben elé állnék és megmondanám a szemébe hogy kivel smároltál, csak előtte beszéld meg a lánnyal is nehogy váratlanul érje őt a meglepetés, mert ha nem mondta el hogy kivel akkor lehet még visszafog neki köszönni a dolog.
2012. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hmm... Ha az én csajomat kaptad volna le, aztán meg még be is vallod nekem, hogy te voltál, akkor én agyonütnélek és tuti, hogy soha többet nem állnék veled szóba. Szóval ha meg akarsz úszni egy verést, és meg akarsz menteni egy barátságot akkor ne mondd el. (szerintem)
2012. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőt még túlélném, a másodiktól félek.
2012. nov. 14. 20:29
 5/5 A kérdező kommentje:
A barátnője mondta el úgy hogy előtte nekem nem szólt. Minden nagyon fasza így tehát. Azért köszi a segítséget! : )
2012. nov. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!