Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Eddig azt hittem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eddig azt hittem, elfelejtettem, de mostanában rengeteget gondolok rá, sírok miatta, pedig nem vagyok túl érzelgős.

Figyelt kérdés

1, egyetlenegy centire voltunk attól, hogy összejööjjünk. Ő is érzett valamit irántam, de "túl elfoglalt most ahhoz, hogy boldoggá tudjon tenni", csak a javamat akarja, mert bizonyos okok miatt (végzős) csak nehezebb lenne. Én ezt megértem, de most megint kedveskedik, érdekli, hogy vagyok

,ami nagyon jól esik...ez a baj... mert még mindig képes feldobni a napomat ahogy köszön, és ezt nem kéne...nem kéne boldoggá tegyen az, ha rámmosolyog. Ehelyett inkább el kéne felejtsem. De...mi ez a helyzet? Nem értek semmit...


2012. nov. 14. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell drámázni nyilvánvalóan nem felejtetted el őt ... Ha meg most ő szeretne veled összejönni és kedveskedik akkor egy próbát megér :)
2012. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy akar valamit. ő is érez irántam valamit, (ezt nem mondta ki, de...) de nem akarja hogy nekem az esetleges kapcsolatunl végén rossz legyen. csak nem tudom, hogy hogyan tovább...?
2012. nov. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!