Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Jó név a brúnó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Jó név a brúnó (kisgyereknek (fiúnak) )

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy kisfiam lesz, a párom meg én eldöntöttük, hogy brúnó lesz a neve. Szerintetek milyen ez a név? Később majd ha nagyobb lesz nem fogják miatta cikizni a suliban?
2012. nov. 15. 03:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de fogják, és csak ezzel és örökre. Mert az emberek gcik.
2012. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
jó sz@r
2012. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a mi kutyánkat Brúnónak hívják. de ismerek embert is, akit így hívnak, szerintem franciaországban inkább divatosabb, mint itthon. szerintem legyen csak 3. név.
2012. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Unokatesómat így hívják... és anyám is mindig azt mondja, hogy kutyanév. :D

Személy szerint nekem hangzásra se tetszik, meg sehogy, de hát a ti dolgotok. Azért egy másik, kevésbé flancos nevet is kaphatna, hátha a jövőben szívesebben használná azt valamiért. :D

2012. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Unokatesómék kutyáját hívják Brúnónak :D

Ő egy angol bulldog... szép név lesz a fiadnak...

2012. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy rém rendes családban a kutya neve Brúnó. Egy gyereknek ez a név Magyarországon elég gáz és halálra fogják szívatni ez tény. Hé bbúnó akarsz sétálni?? Megsétáltatunk. Gyere ide brúnó, okos kutya. És még hasonló idiótaságok. Vagy az egy rém rendes családból idéznek majd, az sem kellemesebb. Ha vkinek esetleg meg így hívják majd a kutyáját az ismerősei közül totál szívás lesz.
2012. nov. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!