Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon vékony fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vékony fiúnak tetszene egy 164 cm magas,62 kg súlyú lány?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy most pont jó az alakom, de én nem hiszek nekik. Teljesen bizonytalan vagyok, nincs önbizalmam. Most tetszik egy fiú, aki viszont nagyon vékony, ezért mellette még "nagyobbnak" érzem magam. Szerintem semmi esélyem nála a külsőm miatt, pedig az arcom normális. Szerintetek?
2012. nov. 10. 16:24
 1/7 anonim válasza:
Miért ne jönnél be neki? Próbálj beszélgetni vele, persze nem direktben, csak név nélkül puhatold ki, milyen típus tetszik neki. Lehet, hogy pont a tiéd.
2012. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nincs, h egy lánynak semmi esélye a külseje miatt (az extrém esetektől eltekintve, de az 90 kilónál kezdődik).
2012. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képet lehet kérni? :)
2012. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ő is ezt gondolja mert túl vékony hozzád, és nem is olyan kemény. :D
2012. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rólam van szó, véletlen? :D

165cm/52kg XD

2012. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hááát sosem lehet tudni..:)
2012. nov. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!