Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a nálam 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a nálam 20 évvel idősebb tanáromba?!

Figyelt kérdés

Új tanárt kaptunk idén, és azt hiszem belezúgtam.

Nagyon jól néz ki, izmos, sportos, gyönyörű a szeme, a mosolya...minden...zavar ha máshoz kedvesen beszél, nekem pedig még a nevemet sem tudja...bizonyítani akarok neki...hogy igenis én is tudok ötöst produkálni...elképzelem ahogy megcsókol..várom hogy óránk legyen...



Szerintetek ez normális? Mit csinálhatnék hogy leálljak? és ne gondoljak rá?



Előre is köszönöm... 16/L



2012. nov. 15. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni szerintem. Majd elmúlik ne aggódj! Egy két hónap vagy év de elmúlik!!
2012. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól esik rá gondolni, gondolj rá nyugodtan!:)
2012. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak a tudat...hogy a tanárom..és a tanáromba zúgtam bele...és ahogy várom az óráit, ahogy készülök rájuk...kikészít...
2012. nov. 15. 17:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Most ez komoly, vagy kitaláltad?
2012. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Komoly...
2012. nov. 15. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
buta vagy... csak ennyi a véleményem
2012. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta? az érzéseimet nem tudom irányítani...
2012. nov. 15. 17:52
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj de könnyen tudjuk dobálni a buta szót! veletek is akármikor előfordulhatott volna, ha meg nem, akkor egészen másféle hülyeségeket csináltatok.
2012. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ,nálunk is van tanár aki bejön a barátnőmnek . Most gondolj bele ő már mindjárt 40 ! Biztos van barátnője meg talán már gyereke is !
2012. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Belegondoltam milliószor...de amúgy nincs senkije...és tudom hogy nem én leszek élete nője...csak akkor is...


Köszönöm az értelmes, kedves válaszokat!

2012. nov. 15. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!