Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy ez a lány ilyen népszerű?

Figyelt kérdés

Tudom, jön majd itt mindenki azzal, hogy a mellméret nem olyan fontos... de neki tényleg annyira hihetetlenül kis mellei vannak! Mégis bárhol vagyok vele egyfolytában azt hallgatom, hogy dicsérik, milyen jó alakja van, milyen szép... de ez csak kamu, nem? Meg alapból miért nála próbálkoznak? Nem értem, mert még ha csak pár ember tenné ezt, hát jó, nekik biztos nem fontos a mell, de ennyire senkinek??

Mindig le vagyok döbbenve ezen.


2012. nov. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
mert elégedett magával és megnyerő a személyisége. hidd el, többet számít, mint a mell. és nekem úgy jön le, hogy irigy vagy rá, mert tud valamit amit te nem, és nem vagy elégedett magaddal.
2012. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kismellű lányként örömmel olvasom ezt. elég gáz vagy, hogy azt hiszed, melled van és már körül is rajong az összes fiú. ez a csaj még mell nélkül is jobban néz ki, mint te ezek szerint...
2012. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, de azért ilyet mondani, hogy milyen jó alakja van, háát.. azért a mell is idetartozik!
2012. nov. 15. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert jó alakja van,biztos szép,jófej...
2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert a környezetében mindenki ronda/kövér?

Amúgy nekem jobban tetszik, ha egy lánynak kicsik a mellei.

2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert attól, hogy kicsik a mellei még nem lehet bomba az alakja? :D


Simán lehet formás combbal,szép lábakkal,vállal,háttal,vékony lapos hassal,szép fenékkel jó alakja valakinek,mégha kicsi a melle akkor is!


Elég a jó testalkat,hosszú haj,és a szép mosoly és máris valaki bomba.Na meg persze tudjon azért magáhozvalóan öltözködni.



Nekem nincs nagy mellem,pedig az alkatomhoz simán jó lenne a kétszer akkora mell is,mint ami van. De mégis még magamnak is szeretem megfogni,mert jó a fogása,tenyérbe illő.Pedig a formája sem egy nagy szám.Plusz súlyom is van,és ettől még nem lehetek jónő? :D

2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kiégés

de egy rib@nc lehetsz kedves kérdező :)

2012. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék ettől ribanc?
2012. nov. 15. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis mell szebb mint egy nagy, ezért én egy kismellű lányra előbb mondom azt, hogy jó alakja van, mint egy nagymellűre. Eleve az ideáljaim, az alacsony, vékony lányok, rajtuk hülyén is mutatna a nagy mell. És sok hozzám hasonló férfi van, akik a törékeny, kismellű lányokra buknak. Hát ez az oka.
2012. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!