Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Népszerű (gimnazista) fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű (gimnazista) fiúk! Volt már veletek olyan, hogy tetszett egy lány és nem mertetek lépni?

Figyelt kérdés

Mondjuk tetszik nektek egy lány,mégsem mertek kezdeményezni nála,pedig menők,népszerűek vagytok és az önbizalmatok is a helyén van.Eddig hozzá voltatok szokva,hogy a lányok odamennek hozzátok,szinte körülrajonganak,de ő nem az a fajta lány.Tetszik nektek és nem mertek kezdeményezni,csak távolról csodáljátok-volt már ilyen valakivel?


légyszi normális válaszokat!



2012. nov. 3. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Te vagy az a népszerű gimnazista fiú?
2012. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ő a szürke kislány, aki várja, hogy odamenjenek hozzá.
2012. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Barátom végzős nagymenő sárc, volt, mára már főiskolát is kijárta. Na szóval, én ugyanabba a városba kerültem suliba, így egy busszal jártunk be. Felvett msn-re, de szegényből úgy kellett kihúzni 1 hónap beszélgetés után, hogy igazából engem akar első bnőjnek. Engem, egy senki kis elsős, nem is legszebb lányt. Míg ő sportoló menő srác volt. Nem tündérmese, csak ez a jó példa arra, hogy a külső nem mindig lényeg. 18/L
2012. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:
nahát b+ "Eddig hozzá voltatok szokva,hogy a lányok odamennek hozzátok,szinte körülrajonganak" -na én pont nem ez a fajta voltam sosem,mégis több csajom volt mint az ilyen muja p*csöknek.
2012. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!