Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek sínen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sínen van az élete, egyedül egy barátnő hiányzik?

Figyelt kérdés

De tényleg, minden téren kezében az irányítás, iskola, munkahely, család, barátok, haverok, bulizás, pénzügyek, egyszerűen minden rendben van, de valahogy a csajozás nem akar eredményre vezetni.


Velem sajnos ez van, és nem értem, hogy mi lehet a gond, mivel a sikerességnek már alapból imponálnia kéne a lányoknak, de ha mégsem azért én is megteszem, amit egy fiúnak tennie kell. Aztán mégse.


Amúgy kicsit ilyenkor ciki magammal szemben, hogy másnak sokkal nagyobb problémái vannak, nekem meg viszonylag csak ez az "apróság", aztán mégis szarul érzem miatta magam. Csak egyszerűen érzem, hogy ez a betöltetlen űr húz vissza valamilyen szinten, és nem tudok 100%-on élni.


Van még valaki így?


2012. nov. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
én megfelelek a feltételeknek...
2012. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heh, én még csak látni sem láttam soha azt a "sín"-t amit te meg sem tudsz becsülni.
2012. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok így. De én leszarom a csajozást, mármint így konkrétan nem keresem, hanem várom a sültgalambot, mivel ezenkívül megvan mindenem, nem nagyon érzek bármiféle hiányt, mert elég jó dolgom van barátnő nélkül is. Egy csomó párt ismerek, de ők csak divatból "járnak" nem arról van szó, h szétvetné őket a szerelem. Sztem ez gyomorforgató, és gáz, én akkor már inkább az árral szembe megyek.
2012. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem arról szól, hogy ne tudnád megbecsülni amit elértél, hiszen megdolgoztál érte, nem egyik napról a másikra lesz egzisztenciád, meg egyebek, hanem hogy mindazt amit elértél szeretnéd valakivel megosztani.

Lehetőleg olyannal, aki nem csak használni akarja, amit te felépítettél, hanem gyarapítani is tudja.

2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem teljesen sínen van az életem.

Csak az a baj, hogy éppen jön a vonat...

2012. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
József Attila
2012. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem. Én gödörbe vagyok... egy barátnő valószínűleg jót tenne... lehet hogy pont átlendítene a ló túloldalára, de valószínűbb, hogy újra nyeregben lennék miatta :)
2012. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!