Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl válogatós vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós vagyok, nem találok hozzám illőt vagy magamba kell lennem?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkozok mostanában. Lenne esélyem egy-két lánynál a suliban. Mindegyik nagyon aranyos, de egyiknél sem érzem hogy összepasszolnánk. Akihez meg külsőre tetszik odamennék, de nem tudom eröltetni az ismerkedős, flörtölős stílust. Igazság szerint elég különc gondolkodásom van plusz nem vagyok túl beszédes. Illetve néha az vagyok, de alapvetően nincs nagy igényem a beszédre. Eddig úgy voltam vele, hogy nincs is szükségem rá amíg nem vagyok kiegyensúlyozott magamtól.

20éves vagyok 4éve nem volt barátnőm, az se volt túl komoly.

Mit gondoltok?


2012. jan. 6. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, és remekül megvagyok a barátnőmmel, pedig én se vagyok valami beszédes. Olyan jól összeillünk, hogy már teljesen hozzám nőtt, 17 éve Marok Marcsa a neve, próbáld ki te is. De ne az enyémet!
2012. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy oda kell menni. Úgysem lesz belőle semmi, de legalább gyakorolsz. Ami nagyon hasznos lesz majd.
2012. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is magamnak való ember vagyok szerelem téren, sokszor poénkodok azzal hogy én voltaképpen magamat szeretem!
2012. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!