Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt aki megtanít jól smárolni?

Figyelt kérdés
F/16
2009. aug. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
chat.hu
2009. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
utcán
2009. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekesen jönne ki ha az utcán odamennél valakihez, h "Bocs, megtanítasz smárolni?" A csaj sztem hülyének nézne :P A net az egy fokkal jobb, bár sztem aki oda jár, annak nem az az álma, hogy 16 éves fiúkat tanítgason ilyen alapokra... Szerintem inkább várj amíg lesz olyan barátnőd aki tud, és kérd meg...
2009. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ez az. akivel randizni akarok az már tud. és én meg nem :S és ez igy elég szar lesz :S
2009. aug. 14. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi nehézség, összeér a szátok a nyelvetekket meg mozgatjátok. Nem kell azt külön tanulni. Érzed hogy mit csinál a nyelvével és te is csináld ugyanazt.
2009. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem ha lesz egy normális bnőd akk majd ő megtanít
2009. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!