Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre kisebbségi komplex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre kisebbségi komplexusom, önbizalomhiányom, és önértékelési gondjaim vannak. Ja meg magányos is vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hosszú,de kérlek olvasd el! Nem tudom,kihez fordulhatnék.17 éves vagyok,és tényleg olyan vagyok mint ahogy leírtam.Onnan ered az egész,hogy régen kövér voltam,cikiztek,nem volt semmi önbizalmam.Nem szereztem barátokat,és ez most üt vissza.Nincs baráti társaságom,nem járok bulizni,szabad estéimen olvasok/kockulok,és ez annyira elkeserít..hogy pl.szombat este is gép előtt ülök,mindenki más bulizik.A szociális adottságaim a nullán vannak,nem tudok beszélgetni,semmi érdekes,helyzethezillő dolog nem jut eszembe.Pedig elég olvasott vagyok. Aztán ráadásul még szarul is nézek ki.Magas vagyok,elfogadható testtel amin sokat dolgozom,csak nehezen fejlődök.De nem vagyok helyes,nem sima a bőröm,rossz a hajam,szemüvegem van.Az egyik fogam kitört egy balesetben,nem lehet szabályoztatni azokat se.Barátnőm persze sose volt,úgy érzem sose lesz.Melyik lánynak kéne egy fiú? Egyiknek se,dehát jogosan.Próbálkoztam,randiztam több lánnyal,de egyik se akart velem többet.Emiatt már teljesen visszahúzódó lettem,minden pasit jobbnak látom magamnál,felvettem egy mord maszkot,de belülről üres és magányos vagyok.A szüleimtől se kapok szinte semmi tàmaszt,elváltak,apámmal lakom,neki is főleg azért kellek,mert maradhatott a házban és kap utánam pénzt.Ingerült velem,általában lesz*rja mi van velem,a házból már szemétdombot csinált.Anyám nem itt lakik,de ki se látszik a munka alól,talán havonta 3x találkozunk.

Szóval ezek miatt vagyok ilyen.Tudom hogy csak nyavajgok és ki kéne törnöm,de nem megy egyszerűen.Utálom magam,mert szànalmas vagyok,tiszta depis leszek már.Úgy érzem értéktelen,megvetendő ember vagyok,senkinek se jelentek semmit,ha meghalnék,csak a kutyámnak hiányoznék.Sajnos most tetszik egy lány,ezt a szerelmet is el kéne folytani,úgyis csak rá fogok b*szni a végén.Mit tehetek ilyen helyzetben? Van kiút?

Köszönöm ha elolvastad.

17/F


2012. nov. 15. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha lesz időm, sajnállak
2012. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Cimbora... Egy cipőben járunk - pont mintha én írtam volna - kis különbségekkel, mert én már 21 leszek... De amúgy abszolút együtt érzek veled, mert ugyanebben és ugyanígy élek én is. Nekem sem nagyon voltak barátaim, csak 1-2 "sorstárshaver" még suliban, de mára elég távol vannak tőlem. Anyám szintén sokat melózik ritkán találkozunk és én sem vagyok egy túl szép alak.


Ugyanígy megvan nálam is a komlexusok meg az önbizalomhiány is. Barátom... kitartást. Fogalmam nincs, hogyan lehetne ebből kitörni. Pedig benne vagyok és évek óta tudom, hogy nem szabadna ennek így mennie sokáig. Pedig így megy...


21/F

2012. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdv


Nekem is volt kisebbségi komplexusom , kis üldözési mániával fűszerezve.. régen én is körvér voltam 18 évesen 170kg most 21 leszek lassan 95kg vagyok már jó ideje és tartom is szerencsére.. de nekem ahogy fogyni kezdtek a kilók egyre csak jött az önbizalom és minden miegymás. Bár nekem 170 kg osan is sok barátom volt házibuliba is sokat hívtak, a diszkókat akkor se szerettem és most is megvettem. Barátnőm is lett, nagyon helyes és szép.


Amúgy szerintem az önbizalom számít csak próbáld valahogy építeni és akkor mindent elérhetsz.

2012. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen de idővel kitértem belőle. így kicsit nehéz okosat mondani de ha lesz esélyed új közösségbe kerülni akkor mindent adj bele és sikerülhet
2012. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
néhány dolgot megváltoztathatsz pl: a hajadat menj fodrászhoz, nem vagy megelégedve a testeddel? sportolj! nem vagy szép? hidd el senki se tökéletes, amivel nem vagy megelégedve, változtass mindenhez akaraterő kell én se vagyok egy szépség sosem volt barátnőm viszont haverjaim vannak és csak az osztálytársaim csak velük tudok lógni, az arcom tiszta pattanásos és zsíros ezért járok kozmetikushoz, voltam fodrásznál sok lány megdicsérte a hajamat, és gyúrni kezdtem tehát félúton vagyok a megelégedéshez, ja és nekem nem szemüvegem van hanem hallókészülékem: nagyothalló vagyok... az arcomon 2 megmaradt heg van nekem is volt balesetem aligha feltűnő de közelről elég feltűnő szóval ne sajnáltasd magad kezdd el az önmegvalósítást hogy mit akarsz magadtól
2012. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat sportolok,de nem tudok étrendet tartani,ami meglövi az egész dolgot.Ìgy is jó eredményt értem el,leadtm vagy 8 kilót,és felszedtem kb. 7-8 kg izmot.De még vagy 2 év mire jó lesz.A hajamat megcsinálja a fodrász,de ha kimosom, akkor utàna mgamnak már nem tudom.Kozmetikushoz nem mehetek.

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 15. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy milyen hajat csináltattál de az enyém ilyen: [link] hajmosás után fésűvel el van rendezve
2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudom beállítani.Sokszor próbálkoztam,mindig elég röhejes lett:D
2012. nov. 15. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor gyakorolj a tükör előtt.:D Mit gondolsz a lányok hipp hopp rögtön tudják a hozzájuk legjobban illő sminket?A válasz egyértelműen nem.(Pandamacik forever xDD)

Am kozmetikus nem lehet akkor pár krémet ajánlok amiket dicsérnek. Akneroxidra azt mondják jó. Én mondjuk a duac gélt használom. Nekem bevált. De azt megjegyzem ,hogy 2-3 hét után látszódik meg a hatása és a háziorvosnál fel lehet íratni. A testsúlyoddal meg ne rágódj. Persze azt csak értékelni lehet ,hogy a srác sportol. De elsősorban magadat kell elfogadni. Sőt önmagadat kell adni minden helyzetben.

2012. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor hozd a most keltem fel fazont.
2012. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!