Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durván megdagadtak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durván megdagadtak a kisajkaim, mitől?

Figyelt kérdés

Megdagadtak a kisajkaim, de nagyon durván szegények :S

Mitől lehet ez? Influenzás vagyok, és antibiotikumot szedek rá, lehetséges a gyógyszertől? Plusz az egész testemen átment az influenza, mert begyulladt mindenem ami csak létezik: szemem, mandulám, torkom és lehet hogy a kisajkaim is ettől duzzadtak meg?


2012. nov. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
képet küldesz privibe elmondom
2012. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.-
2012. nov. 15. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Influenzától nem hiszem,ilyenről még nem hallottam.Mióta vetted észre,gondolom nem egyik napról a másikra?
2012. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben már utána olvastam... dió allergiám van. Minden egybe vág, fórumon is most olvastam hogy dió és mogyoró allergiája volt valakinek és ugyan így bedurrantak a kisajkai. Két pofára eszem amióta terem és begyulladt.. örülök hogy nem a nyelvem vagy a szám...
2012. nov. 15. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha olvasok egy betegséget, akkor én is rájövök, hogy jéééé, ez nekem van!

Így lettem ma enyhe bipoláris zavaros :P :D

2012. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval menj el orvoshoz! Ő tudni fogja, hogy mi az igazi bajod! :)
2012. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rendbe is jött reggelre :) Bekentem ezüst kolloiddal és rendbe hozta :
2012. nov. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!