Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasi hogy tudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasi hogy tudott egy jó csajt összeszedni?

Figyelt kérdés

Egész magas,de brutál vékony,0 izom,csúnyácska,szemüveges,igénytelen öltözködés,borzasztó szájszag(!)..

Tény,hogy elég jó arc,de vannak fura dolgai és mint leírtam,hát nem épp a legjobb külsejű.(tényleg ilyen,nem irigységből húzom le)

Hogy tudott egy szèp,jó alakú csajjal összejönni? Azt hittem a lányok igényei magasabbak..

16 évesek.


2012. nov. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

"Tény,hogy elég jó arc..."

Itt van a kutya elásva. A külső nem minden.

2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam,de nem hittem,hogy ennyre fontos.De akkor csak jó:)
2012. nov. 15. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Jéééé én is pont ilyen vagyok. Csak az öltözködéses meg a szagos rész nem passzol. Meg azért ocsmány sem vagyok.

De én nem vagyok különleges kivétel mint ő, engem messziről kerülnek a lányok mint ahogy az "írva vagyon".

2012. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az élet nagy kérdései x)
2012. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Meg aztán az embereknek nem egyformák az ízlésük. Szerencsére.
2012. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egész magas...Azt hittem a lányok igényei magasabbak.."


Naszóval mi bajod is van neked tulajdonképpen?

2012. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, h az első alkalommal jól leitatta a csajt, aztán a lány szégyellte, hogy ilyen könnyen megadta magát, ezért elkezdett járni vele, hogy ne mondja mindenki rá, hogy k*rva. Aztán pár hét múlva pedig ő szakít, és máris tök jól jött ki az egészből:D

Egyik bnőm ezt csinálta, nem kitalált történet:D


Am meg kikérem magunknak, lányoknak.. 'Azt hittem a lányok igényei magasabbak': igen is, magasak az igényeink és az elvárásaink. Vannak ugyan lotyók, de komolyan.. pont az a néhány lotyó miatt kell már rögtön azt mondani ránk, hogy alacsonyak az elvárásaink?? Ez így nem stimmel..


16/L

2012. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
tulajdon keppen lehet csak egyszeruen irigy a csinos baratnore :DD
2012. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ott van hogy nem.vagyok irigy,humorzsák.

A leggyönyörűbb lány az enyém:)

2012. nov. 16. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!