Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha ezt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha ezt csinálja az osztálytársam?

Figyelt kérdés

[link]

Párszor észrevettem, hogy órán így ülve szokott nézni engem. Gondolkozik ilyenkor valamin, vagy csak néz? Ez jelentheti azt, hogy tetszem neki?


2012. nov. 16. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha így néz téged,akkor:-vagy tetszel neki

-rólad álmodozik

-vagy unatkozik az órán(az én esetemben az utolsó :D)

2012. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennél hülyébb képet nem tudtál belinkelni?XD vagy tetszel neki, vagy csak bambul, nem tudom.
2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi a kép miatt, közben találtam egy másikat:

[link]

2012. nov. 16. 18:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Az arckifejezése is talán hasonló mint a képen Jake-nek.
2012. nov. 16. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj, de jó,hogy Jake-t tetted be!!!:) Így mindjárt más. Amúgy ha gyakran csinálja ezt, meg van az esélye, hogy tetszel neki, vagy csak pont te ülsz arra, amerre kényelmesen tudja támasztani a fejét. Mi lenne, ha beszélgetnél vele, akkor rögtön megtudnád, hogy viszonyul hozzád!?
2012. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ahogy órán szoktam figyelni, ritkán támaszkodik így mint a képen. Párszor vettem észre hogy így néz, valamikor hátrébb ülök mint ő, akkor kicsit hátrébb(felém) fordulva támaszkodik, ha pedig egy sorban ülünk, akkor meg oldalra fordul, de akkor is felém. Tegnap is véletlen oldalra néztem, ő meg pont ugyanígy nézett. Én nem mertem a szemébe nézni, hanem gyorsan elnéztem máshova. Nem akarom bemagyarázni magamnak, de csak engem nézhetett, mert mögöttem a fal volt, és köztünk pedig nem volt senki. Iyenkor nem bambul, mert a szeme nem "olyan" mint aki bambul, hanem ilyen aranyosan néz mint Jake, közben meg pislog is..

Köszi a választ!!:)

2012. nov. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!