Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres vagy érdeklődik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres vagy érdeklődik?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja ismertem meg egy srácot, akivel elsőnek csak futó kalandnak indult, de nem feküdtünk le végül vagy ilyesmi, és abba is maradtunk, hogy akkor ennyi volt, semmi több. De elhívott találkozóra, végül többször is találkoztunk, általában mindig későn, mert akkor értünk rá mindketten, mert nappal óráink voltak és igaz én ráértem volna, de őt nem tudom. Na szóval találkozgattunk, meg olyankor szinte naponta írt facen, hogy miújság, mi van velem, jó lenne találkozni hasonlók. Most volt egy sulis rendezvény, amin feladatokat kellett csinálni, videót forgatni, így azt mondta hogy nem nagyon ér rá elötte, olyankor is csak párszor találkoztunk, meg most a héten volt konkrétan a rendezvény, akkor egyáltalán nem is találkoztunk, nem is beszéltünk, egyszer írtam neki, hogy mivan, alig válaszol, el se köszön, ha lelép meg ilyenek. Most hogy vége a rendezvénynek, írt hogy nem tudok-e vmi jó filmet.. hát mondom magam köszi, hogy így érdeklődsz utánam:P Írtam is neki mittudom én h.lye filmeket, meg se köszönte, le se sz@r, válaszra se méltat.


Na akkor most mi a baja? Akkor egyáltalán miért akart velem találkozgatni még azután is, hogy megbeszéltünk, hogy "annál" többet semelyikünk sem akar. Meg miért lett hirtelen ilyen bunkó, hogy nem is válaszol, meg úgy csinál, mintha vmi extra elfoglalt ember lenne?


Jah azt elfelejtettem mondani, hogy 20 évesek vagyunk, én vagyok a lány:P


2012. nov. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátnőm, aki 2 évig volt együtt a barátjával, majd szakítottak, mert a bnőmnek nem volt jó a dolog, mindegy. Miután szétmentek még beszéltek, nem volt harag, semmi, aztán egyszer csak letörölte az ismerősei közül, de még az összes családtagját, barátnőjét is. Ő is agyalt, hogy mi baja van, de a mai napig nem tudja. Én úgy vagyok vele, hogy nem jó az, ha tartjuk a kapcsolatot az exekkel...
2012. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő nem az exem, hanem csak az elején úgy beszéltünk meg, hogy nem akarunk kapcsolatot, vagy csak majd később ha úgy jön össze, de utána találkozgattunk, de az abbamaradt, mert ő sosem ér rá
2012. nov. 16. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled
2012. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor meg miért nem mondja meg? Meg minek hívott el annyiszor találkozni? Meg még akkor is mindig úgy köszöntünk el, mintha kb. járnánk, meg utána beszélgettünk is. Most meg egyik percről a másikra csinálja ezt, nem válaszol, mert játszik a facebookon vmi idiótasággal, de hát tudjátok, kiírja, hogyha vki megnézte a választ, szóval válaszolni sem tart tovább neki, nem értem
2012. nov. 16. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdekled,és különben is csak meg akart fektetni.De lehet/remélem nincs igazam.

Velem is volt hasonló.Próbáltam logikát találni benne és ellentmondásokat,hogy: akkor ezt miért tette és miért csinálta azt meg ezt,ha nem akart volna semmit stb.. Hát nem tudni..:) Vannak ilyen köcs*gök.Nem tudom miért jó nekik,ha hülyítik az embert.

Szerintem ne foglalkozz vele,keress mást.

2012. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!