Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonykor dobott a pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor dobott a pasim, de azt mondta maradjunk barátok azóta keres msnen érdeklődik hogy vagyok. Velem aka szilveszterezni kettesben, de azt hangoztatja hogy szeret mint barátot. És mondja nézzek más pasi után Mi ez?

Figyelt kérdés
ez amugy távkapcs volt,és a kapcs elején ő mondta hogy fél megint szerelmes lenni.
2009. dec. 29. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Barátként szeret tovább, nincs ebben semmi rossz. Tisztességes srác, nem utálkozik szakítás után, nem bunkóskodik, hanem barátkozik. Így kellene mindenkinek.
2009. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fiuk észjárását nem lehet követni!szeret még mindig nem nem hinném hogy szeretné folytatni de igy nehéz nem tudjuk meddig jártatok stb
2009. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
de mér akarna kettesben szilveszterezni ha csak barátnak tekint?
2009. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor az van azért dobott, mert beléd szertett és ettől félt ami megtörtént. Aztán rájött, hogy kellesz neki és nem akar elveszíteni. Ülj le vele és beszéld meg ezt a kapcsolatot. Ne hagyj neki kibúvót, hogy izé meg izé. Hanem igen is mondja meg mit is akar most tőled. Ha "játszani" akar küld el.
2009. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni, azt akarja h szaladj vissza hozzá.
2009. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értem szakitás után egyből barátkozni akar,és velem szilveszterezni kettesben ez mire leszz jó? Én nem értem ezt de nagyon fáj:(
2009. dec. 29. 21:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Végül is nem sokáig de mindig mondta hogy szeret nem akar elvesziteni és hogy mindennél jobban szeret.De állitólag azért szakitott mert csak mint barátot szeret.És azt akarja hogy bepasizzak,de azért érdeklődik hogy akkor vele szilveszterezek
2009. dec. 29. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
hát azok után hogy karácsonykor dobott, tudod ki szilveszterezne vele... leginkább elküldeném a francba, barátkozzon azzal akinek nem törte össze a szívét, nem lehet ennyire önző. biztos van vagy 15 éves, agyilag legalábbis.
2009. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom de ilyen hogy változhat meg az érzelmei? Eddig szeretett most meg csak mint barátot? Amugy nagyon érzékeny lelkű pasi
2009. dec. 29. 22:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem egy nagyon rendes srác és miért lenne nehéz követni az észjárását?? 1szerűen nem akart megbántani... és nem akarja h neked rossz legyen, mert szeret mint barátot... csak már vszínű nem érez szerelmet....
2009. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!