Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egy pasi az első három hétben istennőként kezel, minden nap keres, hív, érdeklődik. Aztán egyik napról a másikra megváltozik?

Figyelt kérdés

Utána mint ha nem is ő lenne hirtelen. Kicsit még bunkó is és meg is bánt direkt. Aztán közli, hogy megváltoztak az érzései. Ez hogy lehet? Kérdem én, hogy van ilyen? Nem voltam szerelmes a fickóba, de ilyen még akkor sem történt velem, hogy egyik nap még a csillagokat lehozta volna az égről, a másik nap viszont már nem biztos magában,és inkább hagyjuk.


Valakivel történt már ilyen? Miért lehet ez?


2011. jún. 2. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Most jött rá, hogy tököd van.

Vagy ha nincs, akkor most talált egy nálad jobb, vagy könnyebben megdugható vagy közelebbi vagy feszesebb hüvelyizomzatú csajt.

Hagyd ott a gecіbe az első olyan alkalommal, amikor bunkóskodik.

2011. jún. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Valóban.Tényleg az lehet a gond,hogy talált egy feszesebb hüvelyizmokkal rendelkező csajt:D.

Előfordul.Kezd el az intim tornát.

2011. jún. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 B.angel ***** válasza:
37%

-.- No comment az előzőeknek!

Hát, magamból kiindulva, lehet, hogy olyan típus, aki megijed, ha azt érzi, hogy lehet komolyabb is a dolog. Viszont ez nem feltétlen jelenti azt, hogy fél a kötelezettségtől, hanem, azt is jelentheti, hogy sok rossz tapasztalata volt már. Beszélj vele mindenképpen! Egy finom tea, vacsora, vagy kávé mellett, ahogy jól esik. De a másik lehetőség is opció, hogy tényleg megváltozott az érzése, viszont, akkor hagyd a fenébe, még akkor is, ha ez nehéz.

Remélem, valamicskét tudtam segíteni. Drukkolok neked! :)

2011. jún. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Húúúú, most nagyon le leszek pontozva.

Saját tapasztalat, ez hogy fordulhat elő. Elmagyarázom...

Szép. Gyönyörű. Mindig csinos. Az ember alig várja, hogy végre megismerje... aztán megismeri.

Buta. Felületes. Tájékozatlan. Nyávog. Idegesítő. Egyre jó, az meg már megvolt háromszor is.


Lapát.

2011. jún. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TOMAtm ***** válasza:

előző.nem leszel mert ez tényleg így van.aranyos,imádnivaló,gyönyörű-2 hét és kiismered,aztán már nemhogy nem az aminek hitted,de rá se bírsz nézni.nekem az tette be a kaput a legutolsó ilyennélk amikor hajnali 4 kor arra keltem h mint egy tüdőbajos köhög,mert a napi 2 doboz cigit tolja már 12 éves korától(és akkor volt 24 a csaj).

azóta sem érti h miért nem hívom....

2011. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
valószínűleg jobban megismert, és úgy gondolja, hogy mégsem illetek össze. előttem a két úriember leírta ezt kissé vulgárisabban is, de ez a helyzet. én is voltam már így pasival. tetszett, elsőre szimpatikus volt, aztán kiderült, hogy mégse ezt a lovat akartam...
2011. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit. Úgy gondolom nem ismertek, és most hiába kezdeném el magyarázni, hogy nem vagyok ilyen. Pont ez a lényege. Minden gyönyörű dolgot elmondott nekem. Én olyan más vagyok...és még ecsetelhetném. Mint írtam, egyik napról a másikra történt, hogy már nem is akarózott nagyon beszélni velem. Engem is ért sok csalódás, és őt is. Mondta, hogy esze ágában sincs engem megbántani, soha. Na persze.

Nem feküdtem le vele, és nem olyannak ismertem meg, mint aki a szexre hajt. Ritkán került elő a szex téma. Mondott olyat is, hogy megijedt. Erről nekem az a véleményem, hogy ha megijed is valaki, attól még nem kell egyik napról a másikra csak úgy hirtelen feladni, és nem keresni többet. Mert ez bunkóság. Utána még írt nekem "szépeket", amivel pont az volt a célja, hogy megbántson.


Azért is írtam ki ezt a kérdést, mert egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mégis miért....

2011. jún. 2. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Rájött, h nem akar komoly kapcsolatot, és most megpróbál elmarni magától, mert kimondani hogy viszlát, ahhoz gyáva.
2011. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ez eddig a "legszívhezszólóbb"


Én is erre tippelnék leginkább.

2011. jún. 2. 11:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen szexmentesség az oka. Ha egy lány 1 hónap ismeretség után sem akar ágyba bújni, akkor nem tudok hinni benne. Akad kivétel, de egy idő után úgy érzem, hogy csak szórakozik velem. Ilyenkor hagyom a fenébe.

Voltam úgy, hogy kimentem a kávét főzni. Ha akkor felhívott volna, repültem volna a randira. Mire kijött a kávé, már kitöröltem mindenhonnan. Elegem lett belőle. (Tudom, hogy gyerekes és hisztis, de felszabadultam tőle.)

2011. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!