Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem fiúknak szól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem fiúknak szól. Bejönnek nektek azok a csajok, akiknek kockahasuk van, és 25-30 fekvőtámasz is kinyomnak? Szép az arcuk, ha ez jelent valamit.

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 18:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nőnek kockahas? FÚJ!!! Egyértelmű NEM!


20f

2012. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szeretem a sportos lányokat :D
2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
a 7.-kel értek egyet.
2012. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát én csak 20-at bírok egyhuzamban, mert szétrobban a vérnyomástól a fejem, amőgy bírnék többet is. :D


Jól van az, inkább kockahas, mint sertés karaj. :D

2012. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Jó ha egy nő sportos de a kockahas sztem nem áll jól nekik...a szép arc az jelent v.mit :D És sztem 30fekvő nem olyan sok..
2012. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 JayC válasza:

egyértelműen bejönnek.


a pasik nagyon részének azért nem tetszik, mert egy formásabb, izmosabb nő mellett kisebbségi komplexusuk van. lehet nekem is csak azért jönnek be, mert testépítő vagyok, de szerintem egy szép feszes, formás testnél nincs is jobb.


pl. [link]


akinek ehelyett az anorexiás pálcika lányok jönnek be, vagy a "teltkarcsú" willendorfi vénuszok, ott nem stimmel valami.

2012. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik :D 20f
2012. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha csak külsőleg nézzük, akkor igen, de hidd el, két mondat után úgy le lehet lombozni egy ellenkező neműt, hogy nincs az a test, ami után érdekelne. De általában azért bejön, legfeljebb nem beszélgetek vele :)
2012. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, h nem. Szeretem a sportos csajokat, de kocka hasa egy nőnek ne legyen, az olyan férfias és ezzel elveszíti a szememben minden nőiességét.


30/F

2012. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj 16., de amit linkeltél nő, undorító. Számomra legalábbis. Szó nincs kisebbségi komplexusról. Egyszerűen nekem ez nem nőies, nem tetszik. Szerintem egy teltebb lány sokkal szebb. Maradjunk annyiban, hogy ízlések és pofonok.
2012. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!