Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hány fekvőtámaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány fekvőtámaszt kellene napi szinten lenyomnom és mennyi ideig, hogy végre olyan felsőtestem lehessen, amitől kapnék esélyt a nekem tetsző lányoktól is ismerkedésre? Aki csinálja a fekvőt, mennyit tol naponta?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 02:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Te csinálhatsz akármennyit akkor is szüzen fogsz meghalni
2012. júl. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem sokat. Az én pasim alig tud ilyesmit, mégis nagyon tetszik. :)


Fogalmam sincs, milyenek a neked tetsző lányok, de azt tapasztalom, hogy manapság nagyon nem számít a testi erő! Inkább a helyes külső!


Ha el van picit hízva, az persze más, annál jobb, ha sportos vagy!

2012. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Csak fekvőtámasztól nem lesz olyan tested amitől a csajok elolvadnak,annál azért több munka kell ...azt nem mondom hogy rossz ,mert fejleszt egy két izomcsoportot ,de édeskevés. Járj edzőterembe heti 3-4 szer...szerezz edzéstervet,légy kitartó ha kell diétázz vagy növelj tömeget ..stb


De, hogy a kérdésedre is választ kapj ha naponta egy 200-at lenyomsz (nem egyhuzamba :D) akkor az már jó.

2012. júl. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány kg felesleg van rajtad jelenleg. Ha nincs semennyi, átlagos testalkatú vagy, akkor napi 50 fekvőtámasszal is lenne legalább 2-3 hónap, mire látszana valami.
2012. júl. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

3-as "jó" tanácsokat adsz. Szegényből egy izomtömeg lesz, aki a végén senkinek sem kell.


Az én baráti köröm legalábbis nem díjazza, ha a férfi 90-100 kg izom. Még a 80 is sok már lassan. Ruganyosság, sportosság, feszes test, has, mellkas- ez, ami bejön.


Néha 60-70 kg bőven(!) elég hozzá! :)

2012. júl. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Azért ez az "izomtömeg lesz" nem így működik. Ahhoz hogy valakire 10-20kg feljöjjön, éveken át kell nyomni. Kérdező meg dögöljön má meg végre!
2012. júl. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
MÁr elkezdtem két napja és észrevettem, hogy ma már többet bírtam, mint tegnap. Eleinte még 5-öt is alig bírtam, nagyon vékony vagyok fiú létemre, főleg a karom zavar, a csontozat is vékony.
2012. júl. 20. 02:43
 8/21 anonim válasza:

3-as vagyok :D


Azért irtam hogy diétázz vagy növelj tömeget..természetesen ésszerű határok közt.Ha duci vagy akkor diétázz szálkásíts ,ha vékony akkor növelj tömeget...és igen ne legyél 100 kg-os izom kolosszus, mert az nem valami szép ...persze ha 2 méter vagy akkor az más dolog


De azt se irjátok neki hogy 50 fekvőtámaszt csináljon naponta mert annyit a szomszéd 12 éves gyerek csinál kb.

2012. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha vékony vagy, az önmagában nem gond. A fiúk többsége, akik csinos, szép lányokkal járkálnak- vékony. :)


Kérdés: hogyan vagy az? Ha inas vagy, és látszanak a bordáid, az nem jó.

Ha viszont azért van rajtad egy picike husi, feszes, és sportos a tested, akkor kifejezetten előnyös lehet.

2012. júl. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe nagyon vékony emberke volt...ahogy meséled te is ilyen vagy ...ide csak normális étrend és kitartás kell....nem azt mondom hogy ezt a szintet érd el..de látod,változásra mindig van lehetőség..csak rajtad áll

2012. júl. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!