Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok hogy szoktak kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogy szoktak kezdeményezni egy fiúnál? Fiúk, mi az, amit ti jónak tartok, preferáltok, ha arról van szó, hogy a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki bejön nekem. Szoktunk beszélgetni, személyesen és facebookon is. Általában én kezdeményezek beszélgetéseket, ugyanakkor tök érdeklődő, nyitott srác, tanácsot is ad, ha kell. Ha találkozunk, mindig rám néz és mosolyog.


Eddig sima ügy, kb. mindenki azt gondolná, hogy bejövök neki. Viszont nem haladunk egyről a kettőre, én pedig nem tudom, mit tegyek.


Mivel még nem volt párkapcsolatom és tapasztalatlan vagyok e téren, kicsit félénk is vagyok. Nem merek csak úgy kezdeményezni.

Meg egyébként is, szerintem tök fura lenne, ha én mennék oda hozzá, hogy nincs kedved találkozni velem vagy akármi.

Szóval valami köztes megoldás kellene.


Ráadásul az egyik barátnőmet épp a múlt héten koptatta le elég durván. Ezek után meg félek, hogy én is csalódni fogok. Viszont valami azt súgja legbelül, hogyha nem próbálom meg, nem derül ki, hogy mit gondol rólam és a kialakult helyzetről.


Örülnék a tanácsoknak, ugyanis eléggé bizonytalan vagyok. Sokszor hallom, hogy ma már egyáltalán nem gáz, ha a lány kezdeményes stb., de mégis, milyen az, ha egy lány kezdeményez? Mit csinál? Fiúk, ti minek örülnétek? Hogyan jelezzen a lány? Vagy mit csináljon?


17/L



2012. nov. 16. 19:22
 1/5 anonim válasza:
hat figyelj ha azt mondod h jo ideje beszelgettek meg ilyenek de nem leptek elore, akkor mit is lehet tenni. az meg h milyen amikor egy lany kezdemenyez, ugy h nem lat semmi biztatast egyenlo a nullaval. attol h beszelgettek rad mosolyog azt is jelentheti h csak baratkent tekint rad. egyszer nagyon csunyan pofara estem amikor igy szorakoztam egy fiuval aki nem lepet elhataroztam h en lepek egy uzenetet hagytam neki h mit erzek iranta es szinte 100 szazalekig azt hittem o is igy erez. talakoztunk es finoman szemembe monta h ne haragudjak ha esetleg viselkedese biztatott valamiben, de o kizarolag baratsagot var tolem :DD mostmar en is nevetek rajta de hidd el akkor egy vilag dolt osze bennem.......... tehat ha nem lep akkor nincs mit tenni.
2012. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a sztorit. :)

Igazából én is attól félek, hogy pofára esek és nagyon nagyot csalódok. Sajnos csalódtam már nagyot fiúban, talán ezért is vagyok ennyire bizonytalan. Viszont napok óta őrlődök és tudom, hogyha nem próbálom meg, nem is fogom megtudni, hogy mit gondol rólam. Csak azt nem tudom, hogyan tudhatnám meg ezt úgy, hogy ha félreértettem a jeleket, ne legyen túl nagy a pofára esés. :D

2012. nov. 16. 20:21
 3/5 anonim válasza:
hat... azt nem tudom:) amikor velem ez megtortent sosem biztam el magam ilyen lepesre tobbe:)
2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdezd meg, és ha egy csaj kezdeményez abban nincs semmi rossz néha még örülök is, meg lehet azért koptatta le a barátnődet mert te tetszel neki.
2018. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sehogy. Max kérdeznek valamit, de nem úgy hogy kifejezné, hogy szeretne vele több időt tölteni, kapcsolatban lenni. Bármit kérdez, mint egy havertól, mint amit egy haver is, de kezdeményezni, ... nem szoktak.
2023. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!