Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normál női mellek. Ez szilikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál női mellek. Ez szilikon, vagy normál, esetleg push up? Milyen lehet egy női mell? Fiúk, nektek milyen jön be?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az előző kettő, szerintem műcici, de mások véleményére is kíváncsi lennék azért.


Fiúk ebből a háromból melyik tetszik?


[link]


[link]

[link]


Köszi a válaszokat!/Unalom van, hátha valaki velem unatkozik, és most olvasgatnék véleményeket:)/



2012. nov. 17. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3ból
2012. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az első nálam az a lényeg hogy formás legyen és természetes
2012. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az elsö 2 nem mű. Csak push upos melltartó van tajtuk.
2012. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az első a nyerő nálam. Push up vagy sem. 19/F
2012. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Push-up=Műség--->adjuk magunkat, az vagyunk igazán.! (személyes vélemény, semmi olyan nincs bent, amit idéztem, én így gondolom.Egy normális ember tudja, hogy a mell nem lehet ilyen egyenletesen kerek, innen kijön belőle, hogy push-upot hord.Ami meg már megint egyfajta 'csalás'
2012. nov. 17. 00:14
 6/18 A kérdező kommentje:
lányként, nekem is tetszik az első(így magamra elképzelve).
2012. nov. 17. 00:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, de a push up legalább levehető, így annyira nem illúzióromboló számomra, mintha műtött lenne.
2012. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az első mű.

A második push up. Az utolsó is push up.

2012. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ilyen egyenletesen kerek? Nekem is olyan, csak kisebb egy kicsit, mint mondjuk az 1. képen lévő, de melltartóban tök ugyanilyen
2012. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
: D Na magyarán, neten nem is lehet olyat találni ami természetes lenne:D
2012. nov. 17. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!