Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiúnak fontosabb a test, mint az arc vagy a belső?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egy hülye libának vagy egy csúnya arcú, de jó testű csajnak miért lesz előbb pasija, mint a szép és/vagy okos, de kevésbé sexy lányoknak... Fiúk, neketek CSAK ez számít?:\

2012. nov. 17. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy neked kéne olyan pasi, akinek csak ez számít? Ha nem, akkor örülj, hogy ezek a buta csajok az ilyen hulladékokat lefoglalják, és neked csak az értékes palik maradnak.
2012. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A külső vonzerő miatt kerülünk egy lány közelébe, a miatt indul be a belső motor, hogy kell ez a nő. A belső értékek csak ez után kezdenek el számítani, fontossá válni. Ezért vannak olyan nők, akik megmaradnak egy estés kapcsolatnak, és vannak olyanok, akikkel egy este után is szívesen folytatja az ember a kapcsolatot. Vagy érdekessé válik a személyisége, és hosszabb kapcsolat alakul ki.
2012. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez megint általánosítás.

A barátomnak pont hogy előbb az arcom tűnt fel, és azóta is mondja, hogy szép alakom van, de az arcom fogta meg igazán. Aztán következett a természetem (nagyon jól kijövünk), és az csak ráadás, hogy a testemet is imádja.

2012. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az arc is testi jegy, külső. A mozgás is testi jegy, külső. Mégis egy csomó belső tulajdonságot is közvetít, így igazán nem is lehet teljesen elkülöníteni a kettőt.
2012. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kell olyan pasi, aki a külsőd miatt van veled? Nem? Akkor tök mindegy, hogy kinek mi tetszik meg, úgyis olyat keresel, akinek fontosabb a belső.


Ha meg olyan kell, akkor nem rinyálni kell, hanem elkezdeni diétázni, edzeni, formálni az alakodat. És akkor tuti befutó leszel, mert szép az arcod és még okos is vagy.


Bár ez utóbbiban szvsz nem vagyok biztos, ha ilyen ostoba kérdéseket teszel fel.


24/N

2012. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát:D

Ha a test a legfontosabb,ahogy írod,akkor nincs más dolgod mint mozogni és formálni azt:)

Sok sikert!

2012. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát itt engem nagyon félreértettetek. :D Nekem van barátom, csúnya az arcom, állítólag bomba alakom van, az eszem meg átlagos. Nem magamra gondoltam, amikor a kérdést feltettem, hanem a többi lányra, és a fiúk 80%-ára. Én nem vagyok "ostoba", nem rinyálni jöttem, csak egyszerűen érdekel, hogy egy fiúnak/férfinek miért fontosabb az, hogy kerek a mellem, mint az, hogy nagy az orrom és ragyás a képem? :D
2012. nov. 17. 15:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Ééés nem azt akarom, hogy a testem miatt szeressen meg bárki is, elvégre párkapcsolatban élek másfél éve. Nem fogom formálni az alakomat csak a hülye kérdésem miatt. :P Egyszerűen a tényekre kérdeztem rá.
2012. nov. 17. 15:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy a lányok nagy része folyamatosan általánosít?
2012. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
mert a férfiak csak a lyukat nézik. ez persze lehet az arcon is.
2012. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!