Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiúnak fontosabb a test, mint az arc vagy a belső?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egy hülye libának vagy egy csúnya arcú, de jó testű csajnak miért lesz előbb pasija, mint a szép és/vagy okos, de kevésbé sexy lányoknak... Fiúk, neketek CSAK ez számít?:\

2012. nov. 17. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, én azt hittem, hogy a testiség inkább a nőknek fontos. Mert mit csinálnak folyton? Sminkelés, szemfestés, szempilla-hosszabbítás, műkörmözés, rúzsozás, fülbevaló, fogyókúra, tükörben nézegetés, önfotózás, gyakori ruhashopping.

A többség legfőbb tulajdonságának a szépségét tartja. Attól függetlenül, hogy tényleg szép-e. A magyarok körében pedig elterjedt hit, hogy a magyar lányok a legszebbek, na de ezt sok másik ország is mondja saját magáról.. )

2012. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ian Catman ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem ez egyáltalán nem igaz. Kétségtelen, hogy ősi ösztönök a formás testhez kapcsolódnak, de nálam pl. első az arc. Nyilván a test is. És hogy hasonlóak legyenek az igényeink, ízléseink.

És hogy tudjon nevetni.

Ne általánosíts, szerintem ez nem ilyen egyszerű.

2012. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálam is az arc az elsö és lehetöleg minál kevesebb smink.Fontos, hogy smink nélkül is tetszen.Persze nyilván az sem mindegy, hogy milyen a test, de az csak az arc és a belsö után következi.Bár nyilván a vannak nagyon szélsöséges esetek, mikor a test miatt,az elsö ketö háttérbe szorul.Teljesen midnegy, hogy kis cici, nagy cici, sportos vagy átlagos,de 30 kg vagy 200 kg ne legyen.
2012. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van.
2012. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az értelmes nő kevés. A test és arcnak összhangban kell lenni. Hiába a bomba test, ha csak sötétben lehet vele kezdeni valamit.

Szerezd meg, dobd el. Ezt így kell. ;)

2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!