Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy chat oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla93 kérdése:

Gáz ha egy chat oldalon "hülyülök"-úgymond? Van párom, nagyon szeretem! Csak sokat van távol és muszáj vmivel elütni az időt! -de neki nem merem elmondani mert kiakadna! Pedig semmi nincs a dologba! -sok olyan ember van ott akinek párja van!

Figyelt kérdés
mondjuk már megbántam h elmentem arra az oldalra,de viszont vannak ott olyanok akikkel el tudok hülyéskedni!-de tudom hogy ezt a párom félreértené! :/

2012. nov. 17. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "hülyülök"?
2012. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát ezaz, hogy hülyülsz.

Neki ne így add majd elő!

2012. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy neki nem tetszene akkor gáz. El kellene döntened, megéri-e. Az ember azt szokta eltitkolni a párja előtt amiről tudja, hogy a másik nem ért egyet a dologgal. De ha úgy gondolod, neki is vannak titkai, akkor egál.
2012. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az a hülyülés. Flört, szexchat? Nem sokaknak tetszik, ha a párjuk ezt csinálja... Én alapból úgy vagyok vele, hogy ha titokban csinálsz olyasmit, amit a párod nem helyeselne, az megcsalás, akkor is, ha szerinted csak apróságról van szó.
2012. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
beszélgetek emberekkel!!Viccelődünk!Véletlenül keveredtem az oldalra!-rosszul érzem magam amiatt hogy nem mondtam el,de viszont nem hinném hogy megértené!-félek hogy egyszer visszaüt a dolog!-van vki akivel beszélgetek az oldalon tudja is a nevem,elmondtam neki ezt és azt írta hogy ő nem fog kicseszni velem!Nah most?
2012. nov. 17. 12:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen oldal az és mit jelent a hülyülés. Én jó pár fórumon fenn vagyok, mégsem zavarja a páromat.
2012. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem flört szex chat!!-isten őrizz!Én hűséges vagyok!! van ott olyan ember is aki pl anyuka és csak ott lóg és beszélget!
2012. nov. 17. 12:19
 8/16 anonim ***** válasza:

ha csak beszélgettek azzal semmi baj nincs. de miért nem mész beszélgetsz az igazi barátnőiddel?

egyébként 19 éves a párod is?

Én nem venném jó néven ha hazudnának nekem, az nem zavarna ha beszélgetne idegenekkel is(persze normális keretek között) de ha eltitkolja annak oka van márpedig h vagy nem bízik meg bennem vagy olyan csinál amiről tudja h nem lenne helyénaló

2012. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elmondod neki és kész... esetleg azt is elmondhatod hogy milyen szobákban szoktál lenni... exem anyukája 50 éves létére éjjel nappal a chaten lógot, mert hogy ott voltak barátai...
2012. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
csak beszélgetünk,és normálisan!nemrég költöztünk el,új a hely,és nincsenek még barátaim!Párom idősebb!azért félek neki elmondani mert biztos h veszekedés lenne,hogy én mit csinálok azon az oldalon!-de tényleg csak beszélgetek,semmi más!!
2012. nov. 17. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!