Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy chat oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla93 kérdése:

Gáz ha egy chat oldalon "hülyülök"-úgymond? Van párom, nagyon szeretem! Csak sokat van távol és muszáj vmivel elütni az időt! -de neki nem merem elmondani mert kiakadna! Pedig semmi nincs a dologba! -sok olyan ember van ott akinek párja van!

Figyelt kérdés
mondjuk már megbántam h elmentem arra az oldalra,de viszont vannak ott olyanok akikkel el tudok hülyéskedni!-de tudom hogy ezt a párom félreértené! :/

2012. nov. 17. 12:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de nem merem elmondani,biztos azt hinné hogy flörtölök!-de nem!!!! nem mertem almondani az ismerősöknek sem hogy ilyen oldalon beszélgetek,mert lehet hogy nem értenék meg! jaj tiszta ideg vagyok!! :/
2012. nov. 17. 12:26
 12/16 anonim ***** válasza:
hát inkább én mondanám el... szerinted abból mekkora balhé lesz ha ő jön rá? akkor nagyobb okkal hiheti hogy flörtölsz...
2012. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát igen!azz lehet!!Szerintem burkoltan rákérdezek hogy mit gondol arról ha egy lány chatel de van barátja!-meg tod a többi!-aztán ha úgy látom hogy megérti akkor elmondom neki,ha pedig nem akkor nem megyek többet az oldalra! Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 17. 13:04
 14/16 anonim ***** válasza:

ennyi erővel az itteni ténykedés is rossz!?

én sokat járok ide fel kérdezek, válaszolok. A párom nem magyar így úgyse érti, de ha rákérdezne elmondanám h mit írogatok. Ebben nincs semmi rossz. Én legalábbis nem gondolom. Én is külföldön élek és még kevés a barátom nem gáz ha vannak internetes kapcsolataid is. csak ne csak azok legyenek!!

2012. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez is az lenne! :/ Köszi a válaszokat! .) unatkozom és azért jó egy kicsit lazulni!-ha megjön párom úgyse nagyon leszek fennt azon az oldalon!! :)
2012. nov. 17. 18:53
 16/16 anonim ***** válasza:
a chat nem csak ismerkedős chat lehet, hanem akármi más... mondd meg neki, hogy nyugodtan regisztráljon fel ő is, akármilyen néven, akár úgy is, hogy ne ismerd fel, így látni fogja, hogy nincs mit titkolnod előtte.
2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!