Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Kőhalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Kőhalmi Zoliba, a Showder klubból. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Szerinted jó pasi?

Figyelt kérdés
mióta voltam egy előadásán egész nap rá gondolok, pedig ugye ő nős, 3 gyereke van és amúgy is egy "celeb". Már nagyon zavar, hogy ennyit gondolok rá :S
2012. nov. 17. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
volt, hogy én is belezúgtam. de csak egy fellángolás volt, hidd el, elmúlik.
2012. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
nem lehetsz belé szerelmes, mert nem ismered :P csak amolyan fellángolás. Elmúlik hamar, velem is van néha ilyen :D
2012. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

de fura gusztusotok van :D


igaz, a humor nagyon szexis dolog tud lenni, végülis ki tudja, lehet, hogy nekem is bejönne, ha élőben látnám


majd elmúlik, kérdező, az ilyen "celebszerelem" nem szokott sokáig tartani

na persze ha autogramért állnál sorba, vagy koslatnál utána, bármi megtörténhetne

de lehet, hogy fél méterről nézve nem is olyan vonzó :D

2012. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

Engem már ott kiábrándítana a gondolat, hogy 3gyereke van, tudod ki nevelné őket...

Egyébként is Missmomsem-be vagyok belezúgva én Őt akarok magamhoz láncolni :D

20/F

2012. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd le az utcán.
2012. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%

Én is:$ Nagyon jó pasi...



SP voltam sziasztok!

2012. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

drága 20F, szerintem a hölgyek nem a gyerekeit akarnák nevelni :D


ez a momsen se sokkal szebb mint a Kőhalmi, csak több rajra a smink :P

2012. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, én is találkoztam vele élőben, nekem úgy is tetszett. bírom a stílusát, az életfelfogását, de már nem vagyok beléesve, az a korszakom max 1 hónapig tartott.
2012. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy szerelmes, csak megtetszett. Maszturbálj rá néhányszor, aztán keress egy számodra elérhető férfit.
2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jajj hogy Kőhalmi Zoli, én Zsófit olvastam :D
2012. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!