Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasi ilyen h. lye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ilyen h. lye?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki mostanában csapja a szelet nekem. Suliban gyakran odajön hozzám, fb-on is elég sokszor rám ír(t).

Ma elmeséltem a barátnőmnek, és kiderült, hogy őt is fűzi...

Az ilyen pasinak hol jár az esze, hogy nem méri fel, hogy sec-perc alatt le fog bukni? Vagy annyira nem becsül bennünket, hogy nem is érdekli, mindössze próba szerencse alapon próbálkozott, hátha valamelyikőnk rúdnak áll?


Amúgy elég sz.rul esett, meg is szakítottam vele mindennemű kapcsolatot, hülye m.csok...


2012. nov. 17. 03:03
1 2
 1/13 Beviz Elek ***** válasza:
Lehet csak vadászösztön. Én is szédítettem barátnőket. Nem akartam semmit, csak flörtölgettem, csajozgattam. A kis agy tehet róla!
2012. nov. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán lyukra játszott. De lehet h nem is érdekelte h lebukik-e. Mert ha hiszed, ha nem, vannak olyan hülye csajok, akik inkább összevesznek a pasin és versengenek érte.
2012. nov. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye,éppen ellenkezőleg.Ez az egyik legjobb csajozási taktika a férfiaknál.Addig amíg ti nők ennyire felszínesek és válogatósak vagytok addig ne várjátok el a férfiaktól hogy egyszerre csak egy nőre hajtsanak,ez ti miattatok alakult így
2012. nov. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet, hogy lehet?



Te megcsalsz engem! - mondja Éva Ádámnak.

-Hogy tudnálak megcsalni, mikor te vagy az egyetlen nő az Édenben?!

Éva elhallgat, éjjel azonban Ádám arra ébred, hogy bökdösik.

-Te vagy az, Éva? Mit csinálsz? - kérdezi álmosan.

-Számolom a bordáidat...

2012. nov. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy a kis srácban buzognak a hormonok és próbál keresni valakit, hogy csillapítsa vágyait. Ez egy ösztön.
2012. nov. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem éri meg egyszerre egy lányra hajtani.Udvarlás hónapokig,aztán egyszer csak úgy dönt,hogy inkább mégse..és ott állok egy halom elfecsérelt idővel a hátam mögött.

De a barátnőket fűzni tényleg hülyesEg.

2012. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jóképűbbnek gondolja magát, mint amilyen. Ha tényleg nagyon jól nézne ki, nem zavarna titeket az ilyesmi.
2012. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha még a világ legcukibb pasijáról is lenne szó, becsülöm annyira magam, hogy az ilyesmit ne hagyjam szó nélkül...


Amúgy egyáltalán nem a kinézetre játszom, és ez a pasi sem volt egy adonisz... És pont ezért hittem, hogy talán jobb az átlagnál, hisz nem túl mutatós pasiként az ember azt hinné, hogy a belső tulajdonságait csiszolgatja...


Az fáj a legjobban, hogy elhitette velem, hogy tényleg én érdeklem, és nem a lyukam... Meg hogy úgy játszadozott velünk, mintha az ő ócska játékszerei lettünk volna.

2012. nov. 17. 08:34
 9/13 A kérdező kommentje:
És pont ezért hittem, hogy talán jobb az átlagnál, hisz EGY nem túl mutatós pasiNÁL az ember azt hinné, hogy a belső tulajdonságait csiszolgatja...
2012. nov. 17. 08:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont azért nem hagyod, mert nem egy adonisz. Ha az lenne, nincs olyan lány, aki megbecsülné annyira magát, h ne hagyja.
2012. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!