Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha titeket gyakran néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha titeket gyakran néz egy lány, akkor?

Figyelt kérdés

Sokszor nézek egy srácot,mert nagyon tetszik,és akaratlanul is ezt teszem. Ő is gyakran odapillanat,de volt már olyan,hogy én néztem,ő hosszan visszanézett,és így néztük egymást pillanatokig.

Ha titeket nem érdekel egy lány,akkor belementek a szemezésbe? Vagyis visszanéztek rá ti is?


2012. nov. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet azért néz oda mert kíváncsi hogy nézed-e, vagy csak nem érti miért nézed állandóan. ne vedd 100%-ra.
2012. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran néz egy lány, akkor előbb-utóbb le fogom fektetni ...
2012. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel én ritka ronda fiúnak tartom magamat és már volt ennek ellenére velem is, hogy lányok szemeztek, ezért én mindig viszonzom, ha lány kezd szemezni, de nem olyan feltűnően mivel tisztában vagyok rútságommal párhuzamosan emelkedő értéktelenségemmel a lányok szemében, így csak kíváncsiság hajt, hogy vajon miért néz ez a lány és,hogy tényleg néz-e nem csak beképzelem. Csak azt nem értem, hogy például egyik lány miért bámult egész úton a buszon, egy rút fiút miért kell ennyire megnézni?
2012. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!