Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk az oldalon, akik csak dugni akarnak a lányokkal? Azok írjanak.

Figyelt kérdés
Miért nem éreztek többet a csajok iránt? Tisztára csak kíváncsi vok.

2012. nov. 17. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mindenki úgy kezdi.. de lehetséges h szerelmes lesz.. :) van ilyen is.. :))
2012. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hány nevet mondjak ? aki csak azért írt rám mert nagyon kanos volt ..
2012. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
4%
Mert egy nőben se lehet megbízni. Ha te nem vered át és nem használod ki őket, akkor ők teszik ezt veled.
2012. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak dugásra kell egy nő, hanem arra, hogy legyen egy társam, akivel tudok beszélgetni, programot csinálni, akit tudok szereni, és aki tud szeretni engem. Nekem szükségem van arra, hogy szeressenek. Nem teszem be a farkam akárkibe.
2012. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert dugással kezdődik el a dolog.
2012. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Többet érzek a nők iránt, viszont nem akarok kapcsolatot jelenleg senkivel. Nem szexuális tárgynak tekintem őket, attól, hogy valóban jelenleg csak dugni akarok velük. De ezt nem is tagadom és olyanokat keresek, akiknek ez így megfelel és ők sem akarnak többet.
2012. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Beviz Elek ***** válasza:
F.szság, hogy vagy te vered át őt, vagy ő téged. Ebbe az irányba halad a világ, így nevelik a gyerekeket. Egyre több a válás, a megcsalás, stb. Már nem a család a fontos mint régen, hanem az élvezetek. Én többet érzek a lányok iránt egy egyszerű numeránál, na de kérem! Egyszer élünk! Fosszak meg más lányt magamtól egy lány miatt?:D
2012. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
A nők nagy része csak szexre jó, férfiak többsége nem is akar más tőlük.
2012. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem provokáció, de tényleg én is így látom. Nem láttam még olyan jót, aki ne verte volna át a párját, ne csalta volna meg, flörtölt volna a háta mögött stb. Gondolkodni meg nem nagyon tudnak, szóval szexen kívül nem jók semmire.
2012. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"A nők nagy része csak szexre jó, férfiak többsége nem is akar más tőlük."


Valószínű magadból indultál ki, és az nem azt jelenti, hogy minden férfi olyan, mint te. Ne beszélj többes számba fiúcskaként férfiakról.

2012. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!