Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25 évesnél idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 évesnél idősebb férfiak miért akarnak 15-16 éves lányokkal járni?

Figyelt kérdés
A korosztályomba rengeteg lánynak csapja a szelet 24-25 vagy annál idősebb fiúk. Ők miért nem a korosztályukkal kezdenek? Jó most lehetne mondani hogy a lányok értségi szintje velük egyezik meg... de baráti körömben nemegyszer halottam azt egy lánytól hogy miután a 25 éves pasijával szakított nem bírta levakarni. A lányokat sem értem miért a sokkal idősebb férfiakat preferálják de a férfiakat sem értem miért kezdenek ki egy náluk 10 évvel fiatalabb tapasztalatlanabb éretlenebb lánnyal.
2010. aug. 9. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Az van, hogy ezek a srácok a korosztályukban lúzerek, és a 15 16 évesek között még el tudják magukat adni, mert azok még bomlanak utánuk. Ennyi. Ezeknek a pasinak is kell az önbizalom, meg hogy valaki felnézzem rájuk.
2010. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
én 25 F vagyok és én mindig az idősebb nőkhöz vonzódok 30-40 évesekhez, mindig ilyen korú nőkkel alakítok ki kapcsolatot, fiatalabakkal (13-16 évesek) szóba se állnék...
2010. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
gang-bang...altalaban. Viszont a mai 15-16 eves lanyok, 20 evesnek akarnak kinezni, mert az annyira jo. En peldaul jobban szeretem azokat a lanyokat akik idosebbek, de kislanyosan neznek ki. De tuti van aki komolyan gondolja.
2010. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mert teljesen mindegy a kor.


Voltam már az utóbbi három évben 17 éves lánnyal de 39 éves nővel is. Az előbbinek jó volt simogatni a selymes kis bőrét, miközben dugtam, az utóbbi pedig eszetlen jó volt az ágyban.


26/F

2010. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Látod ezt én se értem,31 éves fejjel is a saját korosztályom keresem (mondjuk 25 + de inkább több +)

24 évesen volt 18 éves barátnőm,22 évesen dugdostam asszem 17 éveseket (nem emlékszem a korukra :D ) - de azt meg nem is én akartam hanem ők és nem is lett egyikkel se több mert nem hagytam,nem akartam.Ezek a lányok érettnek érzik magukat szerintem sok mindenre amire valójában nem érettek még és a saját korosztályuk nem adja meg nekik.Mondjuk sok debil 16-17 évest látok 0 életképpel és rátermettséggel,olyankor értem.

2010. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És a 14-15 éves csajok miért nem a saját korosztályukból választanak pasit?
2010. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Érettségi szint egyezés?? Na azért ez durva. Az oké ,hogy a lányok hamarabb érnek, de 10év... Ezt csak azok mondják, akik szeretik becsapni magukat.

Hogy a kérdésre válaszoljak, lásd az előzőeket...

2010. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:59 :

A 14-15 éves "pasik" nem pasik hanem fiúk vagy gyerekek.A "pasi" szótól amúgy is lúdbőrös leszek ...

2010. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy korábbi vagyok. Még annyit, hogy egy mai 15-16 évest el lehet adni a kinézete alapján 5-10 évvel idősebbnek is. És sokan nem nézik annyira a belsőt, hogy a külső ne foglalkoztassa őket.
2010. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen az élet.40-50-60éves pasik miért 20as 30as nőkkel kavarnak?Ez is jó kérdés.Viszont egyértelmű hogy az ilyen 20on de még inkább 30as pasik bizony alacsony élet-egzisztencia-értékszinttel bírnak,s talán a 15-16éves kiscsajoknak /csupán csak azért mert van a lábuk között vmi amit használni is tudnak, s van alattuk 1 4keréken guruló akármi/ még el tudják magukat adni Férfiaknak.Mert a velük 1korosztály túl nagy súlycsoport az igényeket tekintve.Nos itt kezdődik az anti-pasi kategória.
2010. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!