Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek ilyen az átlagos, partiképes kategória?

Figyelt kérdés

Jóképű, ápolt, férfias megjelenésű, sportos, kedves, barátságos, jól szituált, magas beosztásban dolgozó magas fizetéssel.


Egy kicsit másabb kérdésemben nem ez volt a lényeg, csak körülírtam egy ilyen férfit, és a válaszoló lányok/nők kb. 3/4-e számára ez volt az átlagos "partiképes" kategória.


2012. nov. 17. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
azért ilyen nem jut minden lánynak. kicsit sok a parvenüség.
2012. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

látom kérdező, az elöző kérdésedre se értetted a válaszomat.:D s mint látom újabb kérdést generált a válaszom:D

A fent említett tulajdonságok elöző kérdésedben a számodra tökéletes férfit jelenítették meg:)

Neked! Tudod senki nem tökéletes! És egy férfit nem a magas beosztása, nem a magas fizetése, se nem a külseje teszi tökéletessé vagy szebben fogalmazva SZERETHETŐVÉ!

De ez úgy látszik nem érte el a felfogásodat, vagy ezek szerint nem voltam értelemszerü. Azért mert én veled ellentétben nem esek hasra a jó külsőtől a magas beosztástól a sok pénztől:DPedig én se panaszkodhatom, van egy helyes jóképű párom jó munkahellyel jó anyagiakkal mindenünk megvan, de Ő nem ettől tökéletes a számomra hanem attól hogy megtaláltunk mindent egymásba amitől kerek s egész a kapcsolatunk!

2012. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Te akkor nem értetted a válaszokat.

A lényegük az volt, hogy a nők nagy része ettől nem esik hasba, mert a fontos az, hogy jól érezzék magukat a férfival, és az emberileg is tudjon valamit nyújtani.

Ez nem azt jelenti, hogy az általad leírtakon felül!!

Amiből gondolom, te a magas fizetésre szeretnéd tenni a hangsúlyt, csak hogy tévesen gondolkodsz...

Egy nőnek elég, ha csak egy valami megfogja a férfiban. Vannak olyanok igen, akiket a magas fizetés fog meg, de az csak egy kategória.

Nem tudom, te hol élsz, de az utcán azért még mindig az ÁTLAGOS emberek vannak többségben (átlagos nők és átlagos férfiak), akiknek érdekes módon azért párjuk is akad. Ja, ha te nem veszed észre az átlagos lányokat, az a te bajod...

2012. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*hasra :D
2012. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem ilyen pasi pont nem kéne. engem nem érdekelnek a társadalmi rangok, nem is tudnék mit kezdeni egy magas beosztásban dolgozó emberrel.gondolom ezek ilyen öltönyös fazonok, nem gerjedek rájuk.
2012. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyan jónők is szerintem, akik nem egy beképzelt állatok, lehet hogy önképzavarosak, kicsit agybetegek, vagy zárkózottak, nincs önbizalmuk, de mégis full extrás nők, azi lyenek nem hisznek benne,hogy akármelyik jobb minőségű palit le tudnák akasztani, az ilyeneknél lehet esélye a lúzereknek! Ilyeneket turkáljatok! Van remény! Itt a képlet! Ezt kell keresni! Nem minden nő tahó, zöme igen, de nem mind!
2012. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na nézzük:

Jóképű-Igen. Ez mondjuk valamennyire relatív, jött már be nekem olyan srác, hogy a barátnőim körberöhögtek, de NEKEM mindenképpen tetsszen, különben nincs értelme a kapcsolatnak.

Ápolt-Igen. De nem hinném, hogy a rendszeres tisztálkodás olyan nagy kérés lenne.

Férfias megjelenésű-Nem tudom ez alatt mit értesz, de kifejezetten bejönnek az aranyosabb, bizonytalanabb, vékonyabb pasik, szóval nem egy kigyúrt machót keresek.

Sportos-Nem. Kövér mondjuk ne legyen, de az izmosság nem érdekel.

Kedves-Mindenkinek lehetnek rossz napjai, ezt nyilván tiszteletben tartom, de azért ne az legyen az általános, hogy bunkó velem.

Jól szituált-Megint nem értem. Lehetőleg ne böfögjön az arcomba. De az pl. nem zavar, hogyha valaki alkalomadtán hullarészegre issza magát, és kirúg picit a hámból.

Magas beosztásban dolgozó-nem érdekel, csak ne nekem kelljen őt eltartani(és persze fordítva sem várom el)

2012. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
12-es ez aztán még lesúlytóbb, még nagyobb fegyvertény az ilyen olyan lúzerek felé, hogy még ha jó kinézetelű, pénzes meg rendes és satöbbi is vagy, még akkor sem vagy elég jó, attól sem kell hasraesni, de kell egy extra kisugárzás is,hogy működhessen a dolog. Ez az a szint ami szinte lehetetlen, csak a puszta szerencsén véletlenen múlik,hogy összejön vagy nem. Egyszerűen erről szól az egész párkapcsolat. AKinek van, azért van mert szerencséje volt többnyire. Ez a válasz teát 12 -es nem nyújt vígaszt senkinek, inkább még jobban elrettent.
2012. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!