Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem való ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem való ez a lány?

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt akinek iszonyatosan szüksége van a szeretetre. Úgy érzem olyan lelkülete van mint egy menhelyi kutyának. Tanul, mellette éjt nappallá téve dolgozik, az anyukája halálos beteg, albérletben él, mert nem viseli el az anyukája élettársa emellett pénzt ad az anyjának, saját albérletben él és ellátja magát.


Hihetetlen ember.


A facebook borítóképén is egy kutya van aki könyörögve néz ki a rácsok között az orrával, persze nem ilyen lehúzós kép. Teljesen a lányra emlékeztet, és bár férfi vagyok majdnem elsírtam magam miközben néztem.


Gyakran találkozunk. Én egyetemre járok, van pénzem, kényelmesen élek...

ki szeretném menteni...


ő az igazi? vagy. és ezt nem szívesen teszem hozzá, de ne álmodozzak ilyen akciókról, nem a filmekben élünk?...


Egyébként tökéletesen megértjük egymást. Hihetetlen erős ember és rendkívül sok szeretet igényel. Ismertem egy hozzá hasonló lányt akibe szerelmes voltam, bár neki kevésbé volt kemény élete...


Látszik a szemén az egész, de nem adja magát könnyen, nem engedi magát szeretni csak olyannak akiben bízik és látja, hogy nem csak játszadozni akar vele.


Mindenesetre nagyon gyakran találkozunk, de tényleg harcolnom kell érte, le kell hozzá mennem élőben keresni, telefonon. Meg kell tennem mindent a kapcsolatért és ez nekem is nagy energiabefeketetés. Nem tudom mi legyen.


De én "ki szeretném menteni" mert megérdemli. nem olyan mint a hasonló körülmények között élő koszos c....k, ő megérdemelne mindent ami másoknak adott.


2012. nov. 17. 20:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hozzá képest én egy elkényelmesedett, egoista, tunya bunkó srác vagyok. Bár próbálok megváltozni, a helyzetem tesz sokszor ilyenné. A lány szeretete emberileg engem is merőben megváltoztatna, felelősséget éreznék iránta, boldoggá kellene tennem.
2012. nov. 17. 21:00
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ő az igazi, de nem merek teljes reflektorfénnyel rá koncentrálni, mert már sok ilyen csalódás ért és nagyon nehéz volt feldolgoznom ezeket.
2012. nov. 17. 21:02
 3/13 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy tényleg olyan a helyzetünk mint a menhelyi kutyának és az örökbefogadónak.


Neki törődésre van szüksége és biztonságra, cserébe szeretetet ad.


Nekem ez adott, viszont szeretetre lenne NAGYON szükségem.


A menhelyi kutyák nagyon hálásak tudnak lenni azoknak akik kihozzák őket a szarból.

2012. nov. 17. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ha én lány lennék, és megtudnám, h így gondolkodsz rólam, minimum kettéfejelnélek...:)
2012. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja igen, amellett, hogy ilyen kutyusos csaj egyáltalán nem depressziós, iszonyatosan erős lelke van, van ideje és pénze a hobbijaira is és elég komoly szinten műveli őket.
2012. nov. 17. 21:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Az is hihetetlen, hogy amellett, hogy ilyen körülmények között él szinte mindig meghív valamire, megosztja velem a kajáját.. és nagyon hálás, ha cserébe én is viszek neki valamit néha.
2012. nov. 17. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
b*szdmeg, írd már le egybe...hihetetlen vagy...
2012. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka nagy paraszt vagy...

Csak ki akarod használni, nem kell ez a szánalmas szöveg.

Ő nem egy menhelyi kutya, de idióta, hanem egy érző emberi lény, és biztos talál majd valakit, aki nőként szereti, és nem háziállatnak viszi haza.

2012. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*te idióta
2012. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Attól, hogy leírtam egy hasonlatot még nem kell szó szerint venni, látszik hogy milyen primitív emberek kommentelgetnek ide, megmondtam hogy ő tett ki egy képet egy a kerítésen túlra vágyakozó bezárt könyörgő szemű kutyáról, ekkor döbbentem rá mire is van pontosan szüksége.


Most ez ekkora bűn?

Nem hiszem el.

2012. nov. 17. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!