Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem való ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem való ez a lány?

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt akinek iszonyatosan szüksége van a szeretetre. Úgy érzem olyan lelkülete van mint egy menhelyi kutyának. Tanul, mellette éjt nappallá téve dolgozik, az anyukája halálos beteg, albérletben él, mert nem viseli el az anyukája élettársa emellett pénzt ad az anyjának, saját albérletben él és ellátja magát.


Hihetetlen ember.


A facebook borítóképén is egy kutya van aki könyörögve néz ki a rácsok között az orrával, persze nem ilyen lehúzós kép. Teljesen a lányra emlékeztet, és bár férfi vagyok majdnem elsírtam magam miközben néztem.


Gyakran találkozunk. Én egyetemre járok, van pénzem, kényelmesen élek...

ki szeretném menteni...


ő az igazi? vagy. és ezt nem szívesen teszem hozzá, de ne álmodozzak ilyen akciókról, nem a filmekben élünk?...


Egyébként tökéletesen megértjük egymást. Hihetetlen erős ember és rendkívül sok szeretet igényel. Ismertem egy hozzá hasonló lányt akibe szerelmes voltam, bár neki kevésbé volt kemény élete...


Látszik a szemén az egész, de nem adja magát könnyen, nem engedi magát szeretni csak olyannak akiben bízik és látja, hogy nem csak játszadozni akar vele.


Mindenesetre nagyon gyakran találkozunk, de tényleg harcolnom kell érte, le kell hozzá mennem élőben keresni, telefonon. Meg kell tennem mindent a kapcsolatért és ez nekem is nagy energiabefeketetés. Nem tudom mi legyen.


De én "ki szeretném menteni" mert megérdemli. nem olyan mint a hasonló körülmények között élő koszos c....k, ő megérdemelne mindent ami másoknak adott.


2012. nov. 17. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de csak játszani akarod a hőst.


Szerelem, ha szereted, imádod és őszintén, egész testeddel kívánod őt, szexuálisan.


Te ki akarod menteni, erről zengsz, ez pedig sima hősködés, hogy te legyél a megmentő. Írj könyvet.

2012. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyben szeretem és kívánom is. Múltkor már meg akartam csókolni, ölelni. Az ölelést hagyta is, a csóknál cak mint a kutyus aki nem kéri a gyógyszert elhúzta a száját, de iszonyat aranyosan :)) és bocs a kutyus hasonlatért de számomra ő már örökre az :) attól még tisztelhetem nőként :)


A csók amúgy még lehet, hogy korai lett volna. Szeretnék vele több időt együtt tölteni, holnap meg is látogatom, nincs túl sok kedvem hozzá (messze vagyok), de tudom, hogy a múltkori találkozásunk után és azután hogy meg akartam csókolni így lenne tisztességes.

2012. nov. 17. 21:53
 13/13 anonim ***** válasza:

Te most regényt gépelsz, vagy mi van?:DD

Attól még, hogy ide írod ezeket a dolgokat nem fogsz egyről a kettőre megváltozni..

Ha tényleg kell neked a lány, akkor úgy is viszonyulj hozzá, különben nem ér az egész "gyötrődésed" semmit..

Tegyél is érte!!

2012. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!