Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy bejön nekem egy srác, aki a barátnőm fiúja, és a fiúnak megszeretném mondani, hogy szeretem, és jó lenne ha soha többet nem találkoznánk illetve nem is beszélgetnénk. Hogyan fejezzem ki magam, hogy ne tűnjek bunkónak? Hogyan hívjam el valahova, hogy ezt elmondjam neki? Vagy mégis mi a francot mondjak neki? Nagyon szeretem, én még sohasem szerettem így senkit, mint őt. Én azért szeretném azt, ha nem találkoznánk, hogy a barátnőmnek ne ártsak. De ha meg látom, akkor az meg nekem nagyon rossz. Nem tudom, hogy bejövök-e neki, folyton ölelget, meg puszilgat. DE NEKI VAN BARÁTNŐJE, AKI RÁADÁSUL AZ ÉN BARÁTNŐM IS..! Légyszíves segítsetek! Válaszoljatok az elhangzott kérdésekre...KÖSZÖNÖM:)
2012. nov. 17. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"aki a barátnőm fiúja"


ÁSD EL MAGAD!!

2012. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ezért nem szeretnék semmit vele csinálni..megszeretném mondani, hogy ne találkozzunk..Nem tehetek róla, hogy ő ölelget és hogy puszilgat emiatt megtetszett. Igen, én is mérges vagyok magamra, igen én is hibáztatom magam, de akkor a fiu miért csinál ilyenek ha annyira szereti a barátnőjét??
2012. nov. 17. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg a csajának hogy milyen...mert lehet megcsalná..

Ne a fiúval beszélj

2012. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az hogy meg akarod mondani hogy szereted és nem akarod többet látni az már egy +esély szerzés.. te egyáltalán nem akarsz túl lépni ezen a srácon, nem kell neki külön megmondani hogy nem akarod látni, egyszerüen csak el kerülöd ennyiiiiii. am meg tényleg undorító amit csinálsz! azmeg a minimumm hogy nem mondod el a srácnak hogy szereted
2012. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy növesszen gerincet,mert a leírtak alapján,úgy tűnik,hogy neki az evolúció során az valahogy kimaradt.
2012. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
..köszönöm hogy megpróbálsz nekem segíteni(:!
2012. nov. 17. 23:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Így is elég szar az életem 15 éves vagyok ,és tudom hogy anyám harmadszorra csalja meg apámat. És még pluszba ez is. Tudom, hogy nem szép, ezért szeretném neki megmondani, hogy ne csinálja ezt. Inkább a barátnőm mint ő! Ezért szeretném neki minél hamarabb ezt elmondani. Értitek?:/
2012. nov. 17. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!