Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért mondják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mondják azt, hogy érettnek tűnő pasikat kedvelik (külsőre és gondolkodásilag is)? Akkor miért nem tetszem nekik, ha 25 helyett 40 nek tűnök, de intelligenciában (nem vagyok nagyképű) annyira nem szenvedek hiányt?

Figyelt kérdés
Nem értem.
2012. nov. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Most egy csajról van szó ha jól értem, és egy olyan állításba kapaszkodsz, amit a 10 millió ember közül bárki mondhatott.


Ez nem egy tény vagy bármi, ez csak egy véleményen vagy szempont lehet egyes nőknél.

2012. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az érett nem egyenlő a középkorúval.
2012. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem középkorú, csak annyinak tűnik. Kopaszodó, ráncos kissé, de ápolt, nem szakállas, nem igénytelen, nem pattanásos, szemüveges sem.
2012. nov. 12. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert így van.

24 vagyok, a párom 36 lassan.


Attól, hogy saját meglátásod szerint annyinak nézel ki, még nem leszel annyi.

Csodálatos dolog, hogy okos vagy, de még nincs olyan élettapasztalatod, mint egy 40 évesnek, ami nem gond, az lenne a baj, ha lenne.

Valamint szexuálisan sincs akkora tapasztalatod, mint egy 40 körüli férfinek.

2012. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!