Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki motiválni/öszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Segítene valaki motiválni/ösztönözni (normálisan)?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy 21 éves srác vagyok, és önbizalom hiányos.Párkapcsolatom is ált. suliban volt, még 6. osztályban, csak akkor túl gyerekes voltam, és ezért szakítottunk + akkor a lány kezdeményezett én meg belementem. Na és most itt vagyok 21 éves fejjel magányosan. A szüleimtől nem szoktam tanácsot kérni inkább, mert lebaszás szokott lenni a vége, barátaim nincsenek (régebben voltak, de gondolom valamelyiknél a párkapcsolat, vagy a munka veszi el a legnagyobb idejüket), magyarul nincs semmi és senki aki kimozdítana innen a négy fal közül, pedig jó lenne egy "valódi" barát, akivel nem csak neten tudok beszélni, hanem felkarolna képletesen, és mennénk erre-arra, csak ezek az ismerőseim inkább Budapesten laknak, én meg itt délkelet Magyarországon. Az a lényeg, hogy nincs kivel kimozdulni itthonról és így nincs lehetőségem csajozni, + még az önbizalom hiány rá is tesz egy lapáttal. Ezért kéne egy kis motiváció/ösztönzés (minél normálisabb hangnemben) számomra, hogy ne csak akkor mozduljak ki itthonról, mikor anyám elküld vásárolni valahova. Ja és még annyit, hogy még munkahelyem sincs. +1 lapát :S

Néha azon gondolkoztam el, hogy ha 30 éves koromig nem változik a helyzetem, akkor az egyik nap elfelejtek hazajönni, és úgy teszek mint egyik osztálytársam... X.X


2012. nov. 14. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálok, levélben vagy hogy?
2012. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Tökéletes lesz ide is.

Úgyis a többi ember is ide fogja írni a motiválásommal való elképzeléseit. :)

2012. nov. 14. 12:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát ha belátod, hogy ez így nem mehet tovább, az már egy lépés afelé, hogy kilábalj a gödörből. Arra még nem gondolkoztál, hogy keresel magadnak valami olyan hobbit, ami kötne téged egy közösséghez? Szerintem érdemes lenne keresni egy klubot, és csatlakozni.
2012. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy így írogatva tényleg más. Most bármit írok, nem is ismersz, nehezebben hiszed el a szavaimat, gondolataimat. A hangnem is máshogy jön ki, nem annyira jön át az egész. Őszintén szólva az ösztönzés és motiváció szerintem megvan neked, csak egyedül érzed magad.


De ha a haverjaid Pesten vannak, 1-2 hétre elmehetnél hozzájuk. Vagy szilveszter környékén együtt egy találkozás, esetleg hétvégére mennél csak egyszer-egyszer, ha munka vagy egyéb miatt tovább nem tudnál.

2012. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát most is tagja vagyok egy fórumnak. Ez ilyen házi készítésű RPG játékokkal foglalkozik és ott vagyok én ilyen "ötletgazda" mondjuk csomóan adnak ott a készülő játékhoz ötleteket, de én általában túl szárnyalom őket ötletekben, de gondolom nem ilyen "kocka" klubra gondoltál hanem valami, normálisabb dologra. :)

1 dolog érdekelt régebben is igazán, csak az sokba kerül kivitelezni. Ez a lovaglás lenne. Ahol régen voltam, ott 1500Ft volt egy félóra, de ez már régen volt.

2012. nov. 14. 12:52
 6/21 anonim ***** válasza:
"Egyszerűbb" sportok? Tenisz, foci, kosár, akármi. Ha vannak pályák a közeledben, oda lemehetnél pattogtatni, általában azért vannak néhányan. Hozzájuk csatlakozhatsz is, közben meg össze tudsz velük haverkodni.
2012. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem én, és szívesen mennék, de sajnos mivel munkahelyem sincs, ezért nincs pénzem, és mindjárt itt vannak az ünnepek is, és akarnék magamnak is meg persze a családnak is venni valami apróságot majd karácsony alkalmából.
2012. nov. 14. 12:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Költözz ki otthonrol vagy menjel külföldre dolgozni. Dobd magad a melyvizbe. Vagy meghalsz vagy erösebben jössz ki.

Otthon ülve önsajnalatban semmire sem jo, csak arra, hogy 30 evesen is ugyanolyan leszel, de akkor mar senkinek sem kellesz.

2012. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Túrázás? Nem tudom, hogy amerre laksz ott van-e hasonló tevékenység, de a túrázáshoz nem kell nagy költségvetés, és mégis kinn vagy a friss levegőn, és ha ezt még klubtevékenységként is űzheted, tehát társasággal, akkor elég sok minden jó származhat a dologból.
2012. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Érdekelne a normális sport.A fociban nem vagyok jó, mert nem bírtam igazán megtanulni passzolni, a kosárhoz kicsi vagyok (168cm), a tenisz közül meg csak az asztaliteniszt ismerem, de volt is egy ami a lovagláson kívül megfogott volna ha lett volna itt olyan vásárhelyen. Ha jól tudom, azt hívják úgy, hogy Kendo, amiben bambuszból készült kardal vívnak harcot.
2012. nov. 14. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!