Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz normálisan viselkedni? Vagy csak nekem magasak az elvárásaim (a mai világhoz képest)?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég találkoztam egy lánnyal, "csak" barátilag (igaz, én nem bántam volna, ha több is lesz belőle). Meghívtam egy kávéra, kb. 2 órát beszélgettünk. (Előtte vagy 2,5 évig beszéltünk msn-en, néha egy héten háromszor is, órák hosszat, sok mindent megtárgyaltunk, ő is elmondott nekem sok lelki dolgot.) Igaz, végig a saját "világába" visszahúzódva ült, de folyamatosan beszélgettünk, sokat mosolygott, és közben sokszor lesütötte a szemét. A dolog végeztével visszakísértem őt a sulijához, de mintha megváltozott volna, az úton egyszer se nézett rám, amikor elköszöntünk, akkor sem, csak annyit mondott - hátra se fordult! -, hogy "vigyázz magadra". Azt se mondta, hogy "köszönöm a kávét", vagy hogy "örülök, hogy személyesen is találkoztunk", vagy valami hasonló. Nem hinném, hogy rosszul érezte volna magát velem. Ennyire csalódott volna bennem? Vagy miért viselkedhetett így? Nem volt még barátja (20 lesz), és fiúkkal sem nagyon szokott kettesben lenni, de a gátlásosság elég indok-e a viselkedésére? Túl sokat vártam volna azzal, hogy megköszönje a meghívást? Vagy lehet, hogy bókolnom kellett volna neki? (Nem tettem, mert tudtam, hogy gátlásos, és nem akartam elijeszteni, bár lehet, hogy rosszul tettem. Viszont az az igazság, hogy én többet is éreztem iránta barátságnál, és féltem, hogy nem tudok megállni egy ponton, és mégiscsak "nyomulni" kezdek rá.) Vagy csak számomra zavaros a viselkedése?

2012. okt. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtad h nem volt még pasija és lehet, h zavarban volt. Ettől az érzéstől az ember a legalapvetőbb dolgokat is felejti, mint pl. h megköszönje a kávét, v h az együtt eltöltött időt. + Manapság már nem is lehet tudni, h mi illik, mi nem, mert ha udvarias vagy, és szépen fejezed ki magad, akkor azt kapod, h régi módi vagy, ha meg nem mondasz semmit, akkor meg bunkó! :) Szóval szerintem ez nehéz... :) Hidd el, h utólag megfogja köszönni!
2012. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eltelt már egy kis idő, mégse köszönte meg, előtte meg elég sokat beszélgettünk, és valamelyest már kiismerhetett engem. És én pont nem az a típus vagyok, aki beszólogat, sokat dicsértem is őt, ha valami jó eredményt, sikert ért el stb. Azért meg főleg nem szokásom megszólni senkit, mert "régimódi", én is ilyesmi vagyok. De egy köszönöm eleve jólesik, nem? Egy ajándékot is megköszönsz. Függetlenül attól, hogy más erre mit mondhat.
2012. okt. 23. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak gátlásos, talán zavarban is volt.
2012. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 David82 ***** válasza:
Amikor elköszöntél tőle, egy csókot kellett volna nyomnod az arcára (nem szájra, mert az nagyon nyomulós) és finoman megérinteni a vállát, majd szép napot kívánni neki.
2013. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adtam neki két puszit, megsimogattam a vállát, és megköszöntem neki az egészet, szóval nem értem az egészet...
2013. ápr. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!