Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hikari Zakuro kérdése:

Mitcsináljak? Azt hiszem leszbikus vagyok!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok!

És elég érdekes de volt pár barátom de egyikkel sem volt még csók sem! De egyszer egyik baratnőmhöz átmentünk és nem tudom mért de amikor kettesben maradtunk elenálhatatlan vágyat éreztem arra hogy megcsokoljam. De utánna végül is nem csináltam semmit. Azót elnyomva tartom ezt az érzést de még mindig nem keltenek bennem semmi érzelmet a fiuk! Valaki segitsen mit tegyek?



2012. nov. 18. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A nemi identitásod változhat még. Ne aggódj.
2012. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 évesen még ne is legyen csóknál több, se fiúval, se lánnyal!!!
2012. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lencsilány14 válasza:
Énis ugyan így érzek,fiuk iránt már jó ideje semmit nem érdekelnek a fiuk de a barátnőmet mindíg meg akartam csókolni...
2012. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg leszbikus vagy, az nem változik, de ne a legjobb barátnőddel próbálkozz :) Ha viszont nem vagy benne biztos, hogy az vagy, adj még egy esélyt a fiúknak, hátha egyszer mégis megfog valamelyikben valaki...
2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elõször is a nemi identitás azt jelenti, hogy melyik nemmel azonosítod magad. Azaz, hogy fiúnak vagy lánynak érzed-e magad.

Azt, hogy melyik nemhez vonzodsz nemi orientációnak nevezzük.


Még várhatsz a kategoriázással, viszont ha tisztában szeretnél lenni a dolgokkal akkor írj privátot.

Mivel én leszbikus vagyok tudok egy s mást :)

2012. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz, bár ennyi idős koromban én kíváncsiságnak könyveltem el hogy érdeklődök a lányok iránt

19/L

2013. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 degurl válasza:

Egy nem rég elvégzett kísérlet után legalábbis ezt állapították meg a kutatók: A nők vagy biszexuálisok vagy leszbikusok, de soha nem heteroszexuálisok. Bezony.


A University of Essex pszichológiai tanszékének egyik kutatója, Dr. Gerulf Rieger 345 nővel végezte el kísérletet, aminek az volt a lényege, hogy az alanyoknak meztelen férfiakról és nőkről készült klipeket játszottak le és eközben figyelték a testi reakcióikat. Az eredmény: a magukat heteroszexuálisnak valló nők is ugyanannyira felizgultak egy kívánatos nő látványától, mint egy férfiétól. Dr. Rieger a fenti – igen erős – kijelentésben összegezte az eredményt.

2015. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!