Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idő segítene? Visszakaphatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő segítene? Visszakaphatnám? Valaha.

Figyelt kérdés

jártam egy fiúval,de szakítottunk mert azt mondta nem jön össze a dolog,és hogy nem érez irántam semmit(de az előtti nap persze mondta hogy szeret,meg smároltunk..).és hogy soha többé nem lehet majd köztünk semmi.de egy idő után nem lehetne ezen változtatni?hisz sokan mondják hogy az idő gyógyír.én nekem meg egy ideje tetszik a fiú,és most elég rendesen beleszerettem:")csak csináltam egy hülyeséget.:c hogy olyanokat mondtam róla.de mondjuk félév múlva még összejöhet valami?vagy a soha az soha..?

(13év)



2012. nov. 19. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
13 éves vagy! Ezt jobb tudatosítani! Fél év múlva már Te sem akarsz majd vele lenni. Ma minden nap úgy éled az életet, hogy végletekben gondolkozol. Holnap meg lesz egy helyes srác a buszon és erre már nem emlékszel. Tinédzser vagy, ez meg ennek az életszakasznak a velejárója. Most (és a jövő évek 90%-ban) a szerelmes szenvelgések mennek majd. Szokj hozzá! Ha nem lenne dráma, gyártunk magunknak, mert ilyenkor ez a jó, sírni és azt hinni 13 évesen , hogy tudjuk, mit jelent szerelmesnek lenni, mert "jártunk" valakivel 2 hetet és még csókolóztunk is. De majd rájössz, hogy ez egy vicc... csak várd ki!
2012. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okéoké,értettem és köszönöm a segítséget
2012. nov. 19. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló abszolút jól leírta a helyzetet :)


Emlékszem, amikor 13 éves voltam, én is azt hittem, hogy az a fiú lesz a férjem, majd egyszer :) Hű, de mekkorát tévedtem :DDD


Sok víz lefolyt már azóta a Dunán, idővel majd te is rálátsz majd távolabbról, az első szerelem ilyen, de jön majd utána szebb, jobb, szerelmesebb :)

2012. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!