Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire számít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít az ha egy fiú csúnyán beszél de amúgy kedves, értelmes?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire lehet helyes, kedves, értelmes a ronda beszéd nagyon visszataszító. Persze azt el lehet nézni, ha párszor kicsúszik a száján, de nagyon sokat ront nálam, ha egyhuzamban mondja a trágár szavakat.
2012. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki muvelt, intelligens es szepen beszel akkor szerintem egy-egy jol elhelyezett csunya szo csak nyomatekositja a mondandojat. Ellenben ha a karomkodassal probalja valaki kompenzalni hogy annyi esze van mint a seggszoromre ragadt sz@rdarabnak akkor visszataszito nagyon, akarhogy nez ki es akarmilyen nemu.
2012. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de szerintem állandóan csúnyán beszél akár lány, akár fiú, az nem értelems.
2012. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem számit (mármint az ilyen alak nem számit semmit, hiába kedves és értelmes /gondolom sajátmaga szerint??/)
2012. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar :D de fogadja el hogy en is neha csunyan beszélek :))
2012. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mérgében káromkodik, vagy a pillanat hevében kiszalad a száján valami, akkor nem zavar. De ha töltelék szóként elhangzik percenként a bzdmeg, vagy a g.eci az elég visszataszító.
2012. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

"szerintem állandóan csúnyán beszél akár lány, akár fiú, az nem értelems"


Kivételek vannak! Én személy szerint rengeteg trágár szót használok, ettől függetlenül értelmes, intelligens ember vagyok, a fogalmazókészségem és a szókincsem is átlag feletti. Az, hogy valaki mennyire értelmes, nem abból jön le, hogy mennyit káromkodik, hanem, hogy hogyan fogalmaz, és mit takar a mondandója!

2012. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17:18 Elég paradox, amit mondasz, mivel aki értelmes, az nem káromkodik egyfolytába. Ha ezt teszi, akkor már nem értelmes
2012. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de nemtől függetlenül nincs ínyemre, ha valaki sokat káromkodik. Én is szoktam persze, néha kicsúszik, de az olyanok, akiknek minden második szavuk valamilyen csúnya beszéd az elég zavaró. Szerintem az ilyen emberek egyfajta primitívségről és a kifejezőképesség és a választékos beszéd hiányáról tesz tanúbizonyságot. Nálam egy lánynál beleférne, ha káromkodna, de azért csak ésszel. :)
2012. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17:57


Szeretném leszögezni: számomra a 'gyakran' és az 'egyfolytában' elég messze áll egymástól. A káromkodás csak egy kis szelete a verbális közlésnek, nem mindegy azonban, hogy mi van körülötte. Esetemben pusztán arról van szó, hogy hétköznapi beszélgetések folyamán előszeretettel használom a 'nagyon' helyett a 'kib*szott' kifejezést csak, hogy egyetlen példát említsek. Nem arról van szó, hogy egyfolytában ömlik a szenny a számból. Mindezzel csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy ez a témakör korántsem olyan fekete-fehér, mint ahogyan lefestettétek. Igenis vannak értelmes emberek, akik gyakran használnak trágár szavakat, mint ahogy vannak éjsötét elméjű nyomorékok is, akik csak olyan szavakat használnak, amiket anyu megengedett nekik...

2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!