Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogya tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogya tudnék segíteni a legjobb baratnőmnek? Mért nem hagyja békén?

Figyelt kérdés

A baratnőm(legyen Réka) és a pasija nyáron szakítottak, a srác nagyon csúnyán kitolt a baratnőmmel, így a szakítás egyértelmű volt! A baratnőmet nagyon megbántotta,elégge összetört! Persze a szakítás után 1 héttel a fiú újra bepróbálkozott a lánynál, de a barátnőm egyértelműen visszautasította! Én láttam rajta hogy nagyon nehéz neki visszautasítania!

Mióta a suli elkezdődött a srác állandóan beszól a barátnőmnek, nem hagyja békén! Mikor egy másik sráccal beszélget a Réka, ő akkor is beszól vmi bunkót! Állítólag van most egy új barátnője, de akkor nem értem mért nem száll le a Rékáról! Rengetegszer látom hogy a barátnőmet figyeli, nézi! Rékán meg látom hogy teljesen kivan, nagyon bántja hogy ilyen vele az exe! Szerintetek mért ilyen vele? Nagyon szerette a Rékát, szerintetek még érez vmit iránta? Köszi előre is a válaszaitokat!


2012. nov. 19. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Így akar bosszút állni,azért mert visszautasította a barátnőd.
2012. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!