Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a legjobb barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátnőmnek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap nézelődtem Facebook-on, és rákerestem a barátnőm (14L) bátyjának(23F) a csajára. Meg is lepett, hogy ilyen tinisztáros cuccok voltak az üzenőfalán, mert Mátét nem ilyennek ismertem meg...de a lényeg az, hogy mikor kia akartam volna lépni, megláttam, hogy az van neki kiírva, hogy párkapcsolatban van valamilyen Csabával...aki nem a barátnőm bátyja.

Gondoltam arra, hogy régen lépett be és elfejeltette megváltoztatni az állapotát, de aztán láttam, hogy 3 órája még Brasch Bence oldalát lájkolta.

Sajnos a sráccal nem vagyok nagyon jóban, csak néha futunk össze...neki nem tudom elmondani, csak a barátnőmnek.


Ti mit tennétek a helyemben? 14L


2011. aug. 25. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet viccből tették ki :)
2011. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
helyedben felmásznék 1 oszlopra és kicserélném a villanykörtét
2011. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hova jutott a világ?:( akaszd fel magad bocs
2011. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem viccből tettem ki, hidd el :( úgy volt, hogy ma találkozunk, de délután lemondta, mert el kellett menniük valahová...:/
2011. aug. 25. 22:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
bazzeg,életemre esküszöm úgy örülök,hogy nem csináltam facebookot
2011. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Nyteshade válasza:
100%

feltörném a facebookot, törölnék mindenkit, beleértve magamat is és szétbasznám az egészet, hogy soha a büdös életben senki fel ne tudjon menni rá soha többet

eredmény: több millió ember szabadulna fel a facebook függősége alól!


am a kérdésedhez visszatérve:

feküdj le vele!

2011. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne avatkoz bele...
2011. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb problémád...xd
2011. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mármint kivel is kéne lefeküdnöm? :)


Igen, szerintem sem kéne beleavatkozni, de mi van ha tényleg van valami, és kiderül, én meg kussoltam...

2011. aug. 25. 23:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez a legnagyobb problémám, de inkább hagyjuk :)
2011. aug. 25. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!