Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnék neki? vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnék neki? vagy csak bemagyarázom?

Figyelt kérdés

Az igazgatóhelyettes fia évfolyamtársam. Egy csoportban vagyok vele második nyelvi órán. Nyáron voltam vele táborban is. Ma amikor felmentem a terembe, a táskája a padomon volt (egyedül ülök, ahogy ő is). Megkérdezte, hogy zavar e a táskája. Mondtam nem. Aztán kijelentette, hogy ő fog a fal mellett ülni, mert nem akarja egyedül 'átvészelni' az órát. Gyakran megkérdezi mi a helyzet, beszélgetni is szoktunk. Eléggé feszélyezve éreztem magam mellette, nem tudom miért. Fel sem néztem a könyvből / füzetemből, vagy ha mégis, elfordultam tőle. Óra után elkérte a munkafüzetemet.


Csak barátkozni akar?


18l



2012. nov. 19. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fogadott a "nagymenő" haverjaival, hogy ki tud e kezdeni valami szerencsétlen lánnyal aki szerelemre vágyik.

Ne haragudj, nem sértésnek szántam, tapasztalat ...

2012. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy csak barátkozni akar..

Szerintem ha érdekel a srác, ne foszd meg magad az alkalmaktól! :) Beszélgess vele, ismerkedjetek. Végülis 18 vagy és nem kislány. :) Hajrá!

2012. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vágyom szerelemre, és nem az a nagymenő típus, és 'menő' haverjai sincsenek ('kemény' rocker srác).
2012. nov. 19. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Első, nincs feltétlenül igazad... Viszont nem lehetetlen amit írtál. Tudok ilyenre példát, hogy csak fogadásként indult, mégis több lett belőle, komolyra fordult. Az illető pár több mint 3 éve együtt van, ugyan ez a korosztály.
2012. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szeretnék 'az igazgatóhelyettes fiának a barátnője' lenni, és nem feltétlenül az esetem a srác. Különben is herótom van az apjától. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a barátnője vagyok a srácnak, éppen náluk vagyok és az apja a becenevemen szólítva köszön, és még sorolhatnám...
2012. nov. 19. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért tetted fel a kérdést?!xD Ezekszerint feleslegesen.
2012. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!