Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bemagyarázom a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bemagyarázom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Két éve elirányítottak egy szervizponthoz az egyik bevásárlóközponttól, mert elromlott az mp3-am. Az ott dolgozó srác (lényegében egy számítástechnikai boltról van szó) az első perctől fogva 32 fogas vigyorral mosolygott rám, és egy hullámhosszon voltunk látszólag. Többször elromlott a lejátszóm, és egyből hozzá vittem, a gépemet is ő csinálta meg, egy munkatársától veszek patront, szóval gyakran megfordulok ott. Volt már, hogy megjegyzést tett a 'kivágott felső'mre, máskor pedig 'hiányolta', és megjegyezte, hogy elég 'visszafogottan' vagyok felöltözve.


Jó pár hónapja egy ismerősöm feljött velem az üzletbe átvenni az mp3-at. Nagyon nem szimpatikus neki az informatikus, szerinte unszimpatikus ember.


Gyakran beszélgetünk, legutóbb a koromat is megkérdezte. Pár napja megint voltam nála átvenni a lejátszót. Úgy váltunk el, hogy ennyi mondott 'majd hívj...' Értetlenül néztem, hogy miért kellene hívnom őt. Aztán hozzá fűzte, '...ha valami lenne...'.


Szóval nem értem, mit akar. Nem akarom beleélni magam semmibe. Nem tudom, hogy van e barátnője, vagy nincs. De több, mint 2 éve 'kóstolgat'.


(15 év van köztünk)



2012. nov. 15. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
szóval ő 31 te pedig 16
2012. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több vagyok, mint 16!
2012. nov. 15. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor hogy hogy nem esik le hogy bejössz neki?
2012. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled valamit, már rég megtette volna, volt rá két éve.
2012. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bejön neki, na ja... az ágyába bemehetne, az biztos.
2012. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég 'férfias agyam' van, utálom az utalgatásokat, van, hogy nem is értem :D Kerek-perec meg kell mondani a dolgokat nekem, nem célozgatni...
2012. nov. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!