Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok és csak 171 cm magas, ez nagyon alacsony? :S

Figyelt kérdés
Úgy érzem ez alacsony sokan magasabbak nálam szerintem 180 lenne ideál, de kíváncsi vagyok véleményetekre..
2009. aug. 15. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

1. Még nőhetsz!

2. Nem ez a legfontosabb méret ;). Na viccet félretéve, ha ekkora maradsz, sem akkora probléma.


Vannak nálad magasabbak, de vannak alacsonyabbak is. Az általam tökéletesnek tartott férfi 170 cm, és nála jobb férfi nincs a földön. :) Szóval messze nem ez a legfontosabb egy párkapcsolatban. Ne aggódj ezen! Változtatni úgysem tudsz rajta.

2009. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dehogy vagy alacsony! :D

osztálytársam 163... és 16 éves FIÚÚ. Ráadásul nem 1 van belőlük :D Nem vagy alacsony... :) De ha annak érzed magassarkú :D (jólvanna... ma abban kínlódtam 1 napig és beszarok úgy fáj a lábam xD ) Szóval nem vagy pici.. (: ne aggódj ezen. ;)

16.L

2009. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok valami magas... 175cm.De nem is próbálkozok tőlem magasabb csajoknál.Ez amúgy nem nagy baj, hogy alacsonyak vagyunk szerintem...XD:D


17/F

Menyus

2009. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én 15 leszek és 170 cm vok...nem baj h ekkora vagy....ha a csaj télleg szeret akk magad miatt szeressen....én nem vokse izmos se nagy darab....szal...ezvan..engem van aki így fogad el vki sehogy:)


ha gondolod vegyél fel msn:

daisuke1@windowslive.com

2009. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Nagyon sok,csinos alacsony nő van.Én mondjuk a magam 178 centijével nem tartozom ebbe a kategóriába,olyan fősulira jártam,ahol rengeteg lány volt az egyik karon,és bizony ott volt miből szemezgetni.A lényeg,h ne kezdj nálad magasabbal,mert az szerintem nagyon gáz.
2009. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 16évesen az átlag magasság 170-175cm lehet,

osztálytársaim és ismerőseim nagy része akik ilyen idősek

mind hasonló magasságúak.


176cm vagyok

16F

2009. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nincs ezzel gond, nőhetsz még. Én 176 vagyok és 18. Barátnőm 10 cm alacsonyabb, tökéletes :D

Ne aggódj, nincs túlsok csaj 170 felett..

2009. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugi. nem muszáj 180 cm-nek lenned. próbálkozz azoknál a lányoknál akik alacsonyabbak. van belőlük elég ;D
2009. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem normál magasságú vagy.Hidd el láttam nálad sokkal alacsonyabb fiúkat.Amugy meg szerintem még fogsz egy pár centit nőni.én 170 centi magas vagyok először zavart engemet a magasságom,de sajnos én már nem fogok tovább nőni.

18/L

2009. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj! Én 19 éves srác vagyok és csak 162 cm :) De mondjuk nem szoktak érte cikizni, csak viccelődni a magasságommal, vagyis alacsonyságommal :D De van barátnőm és tök jól megvagyunk, mindenki megtalálja a párját, hidd el! Sokáig én sem tudtam elfogadni, de nem tehetek ellene semmit, mert így is magasabb vagyok az apámnál is és az anyámnál is :D Ez genetika, gének öröklése. Fogadd el, szerintem nem vagy így sem alacsony!
2009. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!