Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Fiúk, ti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Fiúk, ti meg tudnátok állni, hogy egy csinos lánynak beszélgetés közbe nem nézel a mellére? Főleg, ha jó melle van?

Figyelt kérdés

Fiúk:Tegyük fel, hogy beszélgetsz egy csaj ismerősöddel, aki mellesleg jól néz ki, és a "dekoltázsa" is "ki van rakva".Meg tudod állni, hogy ne nézz a mellére?


Lányok:Titeket nem zavar, ha a pasik a melleteket nézik?De úgy, hogy veletek beszélget, és néha-néha odapillant?


kort és nemet is!

Köszönöm!

17/F


2009. aug. 15. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én veled egyidős vagyok (f) én megtudom állni, ha már nézni akarom akkor már inkább sunyiba :D
2009. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Miért ne nézhetném meg a mellét? Kit érdekel, ha észreveszi?

10/F

2009. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
ja bocs, 20/F
2009. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

pár emberrel mászkáltunk, és én egyszer azt vettem észre hogy az egyikük mindig felettem állt(magasabb volt mint én) és folyamatosan lefelé nézett... persze hogy rajtam mély dekoltázsú felső volt... na puff. aztán már próbáltam úgy menni hogy ez ne történjen meg...

de ha úgy lett volna ahogy leírtad akkor nem igazán zavarna. szerintem ez egy "dicséret".

14/L

2009. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Van 2 jó haverom, akik nem tudják megállni, hogy legalább 1szer ne pillantsanak oda minden egyes beszélgetésnél (a többi fiú haverom valahogy képes magát türtőztetni, fura), de már fel sem veszem :) nem zavar

Megállapították ezek szerint, hogy jó melleim vannak, vagy nem tudom XD

De ha idegen bámul sokáig, az nagyon zavaró. Ha csak rápillant, az nem gond.

21/L

2009. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szeretem, ha a melleimet bámulják, legalább sunyiban csinálná az illető, nem pedig a nyálát csorgatva. Viszont jó érzéssel tölt el részben, mert ez azt jelenti, hogy jók a melleim :)

20/L

2009. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én tudom h jók a mellem ezzel tisztában vagyok és azt is tudom h másoknak tetszenek,de azt én sem szeretem ha valaki folyamatosan nézni,az h egyszer kétszer oda-oda pillant érthető....:D
2009. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én 15/F vok....hát.....is-is....van amikor sunyiba..van amikor sokáig....de persze cska akkor mikora csja pofázik...mikor én akkor 1x-2x oda nézek...:D
2009. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Engem zavar, ha nézik a melleim. :-)


17/L

2009. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ÉN nem tudom meg állni, h ne pillantsak oda 1x 2x, de folyamatosan bámulni bunkóság. ha ügyes vagy észre sem veszik :D


Ha a lányt zavarja, hogy megnézik a mellét (akár 1x akár bámulják) akkor ne vegyen fel mélyen dekoltát felsőt, ennyi!


Pasiból vagyunk természetes hogy a női mellek vonzák a tekintetünk.


18/F

2009. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!