Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Fiúk, ti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Fiúk, ti meg tudnátok állni, hogy egy csinos lánynak beszélgetés közbe nem nézel a mellére? Főleg, ha jó melle van?

Figyelt kérdés

Fiúk:Tegyük fel, hogy beszélgetsz egy csaj ismerősöddel, aki mellesleg jól néz ki, és a "dekoltázsa" is "ki van rakva".Meg tudod állni, hogy ne nézz a mellére?


Lányok:Titeket nem zavar, ha a pasik a melleteket nézik?De úgy, hogy veletek beszélget, és néha-néha odapillant?


kort és nemet is!

Köszönöm!

17/F


2009. aug. 15. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én szeretem ha nézik a melleimet 14F xD de am én is 1x 2x ida szoktam pillantani :)
2009. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki mélyen dekoltát felsőt vesz fel, az azért veszi fel, hogy kirakja a kirakatba, ergo azt szeretné ha megnéznék. Ha valaki nem akarja hogy megnézzék, akkor nem vesz fel olyan ruhát.

Mindent összevetve megnézni meg lehet, hiszen azért tette a kirakatba, de nyál-csorgatva bámulni szociális alulkultúráltságra (hétköznapi néven bunkóságra) vall.

2009. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Én például azért veszek fel mélyen dekoltált felsőt, mert 1: a fűzők már csak ilyenek (goth vagyok)

2. mert a barátomnak szeretnék tetszeni. Arról nem tehetek, hogy még többezer ember mászkál az utcákon, és látnak, míg eljutok a páromig vagy a találkahelyre... Szóval nem feltétlenül mindenkinek akarjuk mutogatni magunkat, csupán mások is látnak, mire találkozunk azzal akinek mutogatni akarjuk a mély dekoltázst.

21/L

2009. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. aug. 16. 06:01
 15/17 anonim ***** válasza:
7. válaszoló vok...nálunk ezaz elismerés jele....de msot csjaok értitek...jobb ha azt mnodjuk h "te xy jó a melled!" sztem nem mert azért már pofon fa alá zavartok minket és jól megrázzátok...inkább nézzünk oda 1x-2x
2009. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem azt szeretem,ha a melleimet nézik,hanem azt nézni hogy a srác ilyenkor a srác tiszta ideg,mert nem szabad:)

18/L

2009. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell más srácok elismerése, nem azért veszek fel én sem dekoltált (és nem dekoltát...) felsőt, hogy más nézegesse, hanem hogy a barátomnak tetsszen. Egyébként mi az, hogyha a "csaj pofázik"? Inkább írni tanulj meg, te analfabéta kis paraszt. Akik azon problémáznak, ha egy lánynak idősebb a barátja, akkor nézzék meg, és jegyezzék meg, hogy a 15 éves fiúk nagy része ilyen.

17/L. (20 éves barátom van, volt egy velem egykorú is, de az betegebb kapcsolat volt, dettóra olyan, mint ez a kis Casanova...)

2009. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!